Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Lehet házilag készíteni?

Lehet házilag készíteni?

Figyelt kérdés
Szeretnék rajzolni/színezni de nincsem bendeléshez alkalmas eszkőzőm. A google a tissue papírt vagyis a selyempapírt ajánlotta amivel tudom keverni a színeket, de lehet házilag valamivel csinálni saját "selyempapírt"? Vagy csak boltból lehet hozzájutni?

2022. nov. 11. 00:26
 1/4 Salx Narval ***** válasza:
100%
Sajnos nem tudom értelmezni a kérdésedet. Mit értesz bendelelés alatt és milyen selyempappír az amivel színeket lehet keverni? Jól értem, selyempapit v valami hasonlót szeretnél csinálni házilag? OK, de minek, v miért? Én is szeretek rajzolni, festeni de ez új nekem, v csak nagyon félreértek valamit, ez esetben bocs.
2022. nov. 11. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ööööö.....????


Én sem értem ezt a berendelést.... Milyen eszköz kell ehhez? Ide is számítógépen írtál, vagy mobilon - azon tudsz online is rendelni.


Egyébként vegyél skiccpauszt, az a legolcsóbb szerintem.


Papírt előállítani házilag...? Ezt jól meggondoltad? :-D

2022. nov. 11. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Ah. igen én hibám elég rosszul tudok fogalmazni..bocsi újra..szóval egyfajta blendelés szeretnék amit papíron tudnék végre hajtani, de eléggé pénzszűkében állok anyagilag, így azon gondolkodtam hogy lehetne e házilag is megoldani..


Így egy videó hogy mit is szeretnék pontosabban csinálni:

https://www.youtube.com/watch?v=bKdPgdcWmfY

2022. nov. 11. 14:05
 4/4 Salx Narval ***** válasza:
100%
Hát, a videóban látott gyakorláshoz az ég világon semmire nincs szükséged színes ceruzán, hegyezőn és normál írógéppapíron kívül. Ha ezen túl szeretnél lépni és pl grafikákat is szeretnél készíteni akkor van csak értelme drágább papír után nézni a művészellátókban. Gyakorláshoz, tanulmányokhoz egy jobb minőségű rajzlap is tökéletes. Én a mai napig rajzlapra rajzolok és házilag előkészített farostlemezre festek.
2022. nov. 12. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!