Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Olcsó akkumulátoros csavarbeha...

Olcsó akkumulátoros csavarbehajtóból melyik vált/ vagy nem vált be nektek?

Figyelt kérdés
2022. nov. 11. 02:18
 1/7 anonim ***** válasza:
68%

Parkside PSBSA 20-Li C3

Két éve használom rendszeresen. A 2Ah-s akkuval is ellehet vele dolgozni egész nap, erős gép. Anno, akció keretében 1 akkuval megtudtam venni 16 ezerért. Hülyeség lett volna otthagyni! Simán megér 20-25 ezret is!

2022. nov. 11. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%

A mezőnyt magasan veri a Parkside 45 NM-es csavarbehajtója, ráadásul minden tekintetben.

3 év garanciával nem is találsz jobbat ezen a "filléres" áron.

2022. nov. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

2

De majdnem ennyiért már van makita,bosch is.

2022. nov. 11. 13:51
 4/7 anonim ***** válasza:
73%

akkumulátoros csavarbehajtó az én értelmezésemben kis 3.7 voltos inkább csak gyereknek való játékszer mint pl a parkside rapidfire 2.1


ha fúró-csavarozóra gondolsz akkor parkside pabs vagy ha falat fúrni is akarsz és nincs pénzed fúrókalapácsra akkor a psbsa kicsit drágábban


néhányan csavarbehajtónak hivják az ütvecsavarozót is, pl parkside pdssa


nekem vam rapidfire, pabs, pdssa és falat fúrni pabh


az a makita, bosch ami enyiért van pedig vagy használt vagy 12 voltosak jóval kissebb teljesítménnyel


olcsó barkács kategóriát messze a parkside viszi, évekig müködnek. ha 3 éven belül tönkremegy akkor meg garanciás

nekem eddig ezek beváltak

2022. nov. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Mára már a no ném gépek ára jelentősen megdrágultak ár és érték arány tekintetében. Nincs szervizhátér ha lejár a garancia és utána tönkre megy a gép magyarul kuka. Értem én hogy olcsóbb egy picivel de hószú távon inkább egy ipari gépet veszek picit drágábbért viszont ezeket arra találták ki hogy reggeltől estig használják. Sok éve már hogy Makita gépeket használok mint akkumulátoros mint 220as gépeket. A korábbi bárkacs gépek amik voltak tönkre mentek szerviz nem volt hozzá így kuka.60 NM egy M5 csavar meghúzásához elég. 45NM pedig M4 es csavar meghúzásához elég. A makitánál 12os 14.4 18 36 volos kategoriák vannak a régi típusoknak az ára igen csekély lett. Amit megjegyeznék még BL kategória ami szén kefe nélküli motort jelent ezeket a gépeket nem lehet tönkre tenni a motor soha nem fog lesülni. Minden akumlátoros gép alapvetően szénkefés motorral működik kivétel a BL Motor. Egy szénkefével szerelt akumlátoros gép és ez nem csak barkács vagy ipari kategóriánál idő múlásával tönkre megy és ha nincs már garancia akkor számít hogy van szerviz hátér vagy nincs. Uj gép vásárlása vagy egy olcsó szerviz javításra adod be. Makita gépekre is van 3 év illetve az akkumulátorokra is van garanciális idő. Volt hogy 1 év elteltével feltöltött akkumulátort egész nap használtam munka miatt,vajon egy noném márkanéven működne és használható lenne e? Mindenki el tudja dönteni érték és ár arány tekintetében milyen gépet kíván vásárolni.
2022. nov. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

3.

Engem nem tudsz meggyőzni, mivel igen komolyan felszerelt műhelyem van.

A különböző márkájú elektromos gépekből legalább 30-40 db van itthon.

Amióta felfedeztem magamnak pár éve a Parksidot, azóta a többi a polcon pihen, mert szinte csak ezeket használom. Egész nap bírja, max akkut cserélek benn ha esetleg szükséges, de volt már, hogy kb. 80 db. önmetsző csavart csavartam be 2-es zártszelvénybe feltöltés nélkül.

Az, hogy milyen márkanév van ráírva a gépre, az meg egyáltalán nem érdekel.

Sőt teszek a szervizháttérre is, mivel a 3 év garancia alatt szó nélkül kicserélik, bár még egyiket sem kellett cseréltetni. Arról meg nem is beszélve, hogy az sem vág földhöz, ha 3 év múlva újat kellene vásárolnom.

A szakértelem, a tudás és a szakszerűen elvégzett munka meg amúgy sem a gép feliratától függ....

2022. nov. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ismert és nagyon jó minőségű márkából, nagy nyomatékkal és fordulatszámmal, komplett szettben, nagyon jó ár-érték arányban szerintem ez a legjobb!


[link]

2022. nov. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!