Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Hidegben -fagypont körül vagy...

Hidegben -fagypont körül vagy néhány fokban- az akkus barkácsgépek akkumulátora kb. hány százalékkal bír kevesebbet, mint szobahőmérsékleten? Márka, feszültség és Ah (akkukapacitás) feltüntetését kérem hozzá.

Figyelt kérdés

2022. dec. 11. 13:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én azt vettem észre, hogy -5 fok, 0 fok környékén kisebb teljesítményvesztéssel üzemel a gép, mivel nem melegszik. A működési időt nem vettem észre határozottan, hogy befolyásolná a külső hőmérséklet. A Milwaukee, 12V 2-3-6Ah és 18V 5-9-12Ah.

A gyártó szerint -20 foknál letilt az akku. Mivel közelébe sem ért még a hőmérséklet mióta ilyen gépet használok, nincs benne tapasztalatom.

2022. dec. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

aeg-ridgid, 4-5ah akkuk.

Ha kint maradt a kocsiban az éjszakára az akku -5C ban , akkor úgy olyan kb 40% kevesebb lesz a kapacitás,mintha +15C kellemes lenne kint

2022. dec. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez nem márka kérdése, hanem akku típus.

De elmondható, hogy minden akku kapacitasa hidegbe lecsökken. Nemhiába ilyenkor jönnek ki a kocsi akku hibák.

De a Li akku is csökken, típustól függően, többé-kevésbé (mert sokféle létezik)

2022. dec. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom,de én fűtött helyre raktam az ilyen dolgaim.+vegyszerek,festékeket is
2022. dec. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is!

Épp ma pakoltam be a kamrába az összes ilyen cuccot.

A két akkus csavarozót,akkus sövénynyírót,digitális tolómérőt,és a robogóból is ilyenkor kiveszem az akksit...

2022. dec. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Huzamos kinti munkánál lehűl az akku is.
2022. dec. 11. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!