Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Fúró-csavarozó vásárlásnál...

Fúró-csavarozó vásárlásnál mit érdemes előtérbe helyezni? Mi az amitől már jónak számít?

Figyelt kérdés
2023. máj. 27. 20:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Mire kell? Ezt kell először meghatározni, majd azt, hogy mekkora összeget szánsz rá.


Példa.

Tavaly Construmán akciósan vettem 18Vos székefe nélküli Flex ütve fúró csavarozót, 2db 5 Ah akksival, töltővel 80ezerèrt. Szuper gép, erős, bírja az akksi, de egész nap a fejem feletti kartonozáshoz hát a qrva anyja az.

2023. máj. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha csak keveset használod szerintem ne vegyél akkumulátorost, tudom hogy sokszor zavaró a lógó kábel, de ha jót veszel csak egyszer kell megvenni. Megkeresem hogy én milyet vettem van és belinkelem.
2023. máj. 28. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Tessék AEG, most 27 000 Ft:

[link]

De tényleg fontos hogy mire akarod használni mert ezzel nem érdemes pl betont fúrni.

2023. máj. 28. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Paczalos István ***** válasza:
Mire akarod használni, és mennyit szánsz rá..
2023. jún. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%

Fúró-csavarozó vásárlásnál mit érdemes előtérbe helyezni?

A használat célját. Ez a legfontosabb. Az első helyes peldát hozott a súlyára, ha egész nap a plafont veszed célba akkor nem mindegy hogy 1 kg vagy 5. Ha csak "hobbi" és nem állandó munkavállalásra kell, akkor olcsóbb árkategóra is simán játszik. Ha körbeírnád mire kell sokat segítene. Például nekem egy Makita akkus ütvefúró, fúró, csavarozóm van. Ritkán használom, költözéshez vettem, hogy pikk-pakk lapra tudjak szerelni 10 bútort. Nincs szükségem rá hogy 8 óra tégla fúrás után széttépje a 8.8-as csavart. Azt sem várom el hogy felvéssem vele az M0-ást egy akksival. De az akksija évekig kitartó akkor is ha nem sokat piszkálod. A black&decker amit előtte vettem az kb 2 töltést bírt és szelektív hulladék lett.Mi az amitől már jónak számít?

Ehhez kérdezz meg építőiparban dolgozó szakembereket, de valószínűleg nem erre gondoltál. Meglepően jó a Lidl gazdaságos parkside. Akksi meg nyitvatartási időn belül kapható. De a Makitát is csak ajánlani tudom. Van Einhell csavarozóm is. Kb ugyanannyit tud mint a parkside. Akksiban is nyomatékban is. Bútorokhoz, facsvarhoz. Vagy fémbe kb m10ig elégséges.(menettel) például egy akksisaru vagy a lefogató csavar,de egy ajtót már nem fogatnék fel vele. A Makitámmal minden egyszerű háztartási munka elvégezhető, amire nincs szükség nagy nyomatékra. Makita HP333D 2Ah 12v pici könnyű elég. (Csak azért ezt vettem mert undorítóan le volt árazva és az asszonynak születésnapja is közeledett ezért kapta az Einhellt :) mást is kapott csak nélkülözhetetlen a humor ennyi év után. Remélem adtam támpontot. Jó barkácsolást api.

2023. jún. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!