Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Egy régi íróasztalt hogyan...

Egy régi íróasztalt hogyan tudnék felújítani és moderné tenni? Melyik festékkel, melyik színnel?

Figyelt kérdés
Egy kisebb íróasztal, úgy gondoltam a kicsi szobájába tenném, de eléggé régi fajta. Viszont a kicsinek pont jó és kényelmes. Újat most nem fogok tudni neki venni, ezért gondoltam, hogy valahogy felújítom ezt a régit. Gondoltam, hogy bútor színűre festem, de nem tudom létezik e olyan színű festék, amitől olyan lesz mint a modern bútorok. Ilyen juhar színre gondoltam. Vagy gondoltam rá hogy kékre és sárgára festem, vagy valami ilyesmire, de nincs igazán ötletem, meg hogy milyen fajta festéket használjak. Nemcsak márkára, hanem amúgy is. Ha valaki tud nekem segíteni nagyon megköszönném.
2010. okt. 22. 20:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Festheted nyugodtan es sima fafesteket kell hasznalni, de az uzletben segiteni fognak ebben.

A tobbi butortol, a szoba berendezesetol fugg, hogy melyik szin lenne igazan odaillo.

En ujitottam fel igy szinten asztalt, a buzavirag keket es feheret hasznaltam, mivel ez ment a szoba berendezesehez. Tehat nem lett egyszeru kek, hanem feldobtam egy kicsit a feherszinnel.

2010. okt. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én öntapadó tapétával vontam be az íróasztalt. A teteje meg a fiók hercegnős, a többi rész fehér.
2010. okt. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!