Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Létezik olyan festék ami...

Létezik olyan festék ami csempére jó és vízálló?

Figyelt kérdés
A fürdőszobában a csempét szeretném lefesteni, úgy, hogy aztán ne menjen tönkre azonnal.
2009. jan. 7. 16:21
 1/5 anonim ***** válasza:
A hobbiboltokban kapható matricafesték tutira bírja a gyűrődést, én is azzal dekoráltam a csempét. Persze nem a csempén készült a mű, hanem fólián, utána tettem fel a csempére. Előnye, hogy ha megunod a díszítést, másodpercek alatt lehet másikra cserélni mindenféle sikálás nélkül. De ha kifinomultabb mintát akarsz, és közvetlenül a csempére festeni, választhatsz akrilfestéket is, az is vízálló száradás után. Hobbiboltokban minden színben kapsz.
2009. jan. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem fogalmazta elég pontosan úgy látom. Tehát nem dekorálni szeretnék, hanem az egész fürdőt kifesteni. Padlótól a plafonig csempe van. Leszedetni és újat felrakatni nincs pénzem, ezért szeretném lefesteni inkább. Ilyen festéket tud valaki?
2009. jan. 8. 20:14
 3/5 anonim ***** válasza:
szrintem nincs ilyen festék,de ha lenne akkor sem biztos,hogy jó ötlet lenne lefesteni mert ecsettel csíkosra húznád és szerintem csúnya lenne.Viszont a régi csempére flexibilis ragasztóval rá lehet csempézni és így legalább nem kell bontani.Ha viszont laza a régi burkolat akkor ez sem működik.Meg ügyelni kell az átfedésekre,hogy a fugák más helyre essenek mint a régi csempén.
2009. jan. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Árulnak csempematricát is, Tescoban, OBI-ban is kapsz. Pont akkora mérete van, mint a csempének, teljesen lefedi. Én is amiatt vettem, amire neked kell, csúnya volt már a régi csempe, csempéztetni viszont nem volt pénzem. A vicces, hogy egyáltalán nem látszik, hogy matrica van minden egyes csempén, olyan, mintha eredeti, mintás csempe lenne.
2009. jan. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
2014. aug. 5. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!