Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Van olyan hulladékgyűjtő...

Fempos Miklós kérdése:

Van olyan hulladékgyűjtő telep Budapesten vagy szűk környékén, ahol van elektronikai hulladék is és be lehet menni bogarászni?

Figyelt kérdés
2010. dec. 9. 14:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Budapesten több "hulladékudvar" is van ahova műszaki cuccokat lehet leadni, de szerintem elhajtják a guberálókat.
2010. dec. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én is ettől tartok, hogy elhajtanak!:D fenébe...
2010. dec. 10. 12:46
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is tudnék csemegézni egy ilyen helyen...
2010. dec. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
70%
Én már voltam :) A nyóckerben a Sárkány utcában és elvittem néhány kompakt fénycsövet. A nő kijött a konténerházból, megkérdezte, segíthet-e valamiben, mondtam, hogy elvagyok. Békén hagyott, látta, hogy nem csinálok bajt. Szerintem naponta jön be hozzá egy-két ilyen elmeroggyant mint én :)
2010. dec. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Akkor majd egyszer én is ellátogatok oda.


egy elmeroggyant elektroműszerész

2010. dec. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

remek, remek:D akkor azt hiszem én is meg fogom látogatni!:D

köszi a fülest remélem én is leszek elég roggyant a nyugodt turkáláshoz!:D


amúgy kellett fizetned a fénycsövekért?

2010. dec. 15. 19:11
 7/7 anonim ***** válasza:
53%
Fizetni a kidobott, nem működő fénycsovekért? Nem fizettem semmit. Kiválogattam 5-öt, amelyik jobban nézett ki, beraktam a hátizsákomba, itthon meg kísérletezgetek az elektronikájukkal.
2010. dec. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!