Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Stihl 032 AV típusú láncfűrész...

Stihl 032 AV típusú láncfűrészen milyen hosszú a láncvezető? És maximum mekkora lapot ajánlott rátenni?

Figyelt kérdés
2011. jan. 29. 13:47
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]

Hát ez nem egy új gép (Noé dobta ki a bárkából:) )

51cm3 az írja a használati, hogy 50cm max de szerintem 45cm-nél nagyobbat ne rakjál rá és ha nem akarsz nagyobb fákat vágni akkor inkább még kisebbet, hogy könnyebben menjen.

2011. jan. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nagyon jól tudom, hogy nem új. :) Azért kérdem, mert nagy fák vannak az egyik területemen, és azok miatt kell rá nagyobb lap. Csak 20-30 üzemórát bírjon ki, aztán lesz nagyobb fűrész helyette.

Köszi a választ!

2011. jan. 30. 15:13
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

[link]

[link]

Bocsi gondoltam, hogy tudod milyen régi, és ezeket még az örökkévalóságnak gyártották tehát nem egy hulladék, de gyanítom, hogy nehéz mint a sár, ettől függetlenül jó döntőfűrész lehet. Anno kb 20 éve a suliban sokat dolgoztunk a nagy testvérekkel 51av és 76-os iszonyat erősek voltak.

Lényeg ha értesz hozzá a 45-ös lappal 80-90cm átmérőjű fákat lazán ki lehet vágni, amit belinkeltem kb. 70 cm-es gledícsia volt szintén 45-ös lappal és H61-el.

Jó munkát!

2011. jan. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nehéz, alumínium vázas. Döntésre, és esetleg vastag törzs eldarabolására lesz használva. Köszönöm.
2011. jan. 30. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!