Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Mivel lehet hatékonyan hangszi...

Mivel lehet hatékonyan hangszigetelni és kb. mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
Társas családi házban lakom, ahol 12-es téglából van a válaszfal.Elég zajosak, nekem pedig kicsi babám van, így elég elviselhetetlen az együttélés.Ráadásul felettünk is laknak, ott sem megfelelő szigetelés, minden lehallatszik, még az is ha sepregetnek.Mit javasoltok?
2009. febr. 26. 19:47
 1/6 anonim válasza:

Ilyesmikre találtam:


[link]

[link]

[link]

[link]

2009. febr. 27. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm, megnézegettem őket!
2009. febr. 27. 12:13
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Amikor a babám pici volt, nekem nem igazán volt pénzem megvenni a drága szigetelőt, igaz csak egy fal volt necces, behallatszott nagyon a mosógép. Szereztem egy csomó tojástálcát, felragasztottam, színesre festettem, és nagyon jól bevált. És még ízléses is volt!Öcsémék most a garázst szigetelték így le, ahol az együttesül gyakorol :)
2009. febr. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Szia!

Honnan szereztél tojástálcákat?

2009. márc. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
én abc-ben dolgoztam és mi örültönk, ha valaki elviszi, mert mind a szemétbe került
2009. márc. 15. 15:59
 6/6 A kérdező kommentje:
ja, egyébként megfogadtam a válaszoló tanácsát, remek hangszigetelő
2009. márc. 15. 16:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!