Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Hogyan fessem le a terasz...

Hogyan fessem le a terasz kerítését? (részletek lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Az lenne a problémám hogy nem tudom lefesteni rendesen a kerítést mert fekete színű, és az elnyomja azt a színt amit festeni szeretnék rá.

Arra gondoltam hogy lecsiszolom a fekete festéket de az nagyon sok munka lenne mert elég nagy a terasz.

Tudnátok valamilyen megoldást ajánlani?

Köszönöm.


2011. júl. 30. 16:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Valamikor volt a jó kromofág nevű festékmaró. Ha még mindig kapható, akkor azzal beecseteled, és simán lejön vele. Viszont veszélyes anyag, gyereket nem szabad a közelébe engedni.
2011. júl. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!
2011. júl. 30. 18:27
 3/3 anonim ***** válasza:
mit értesz az alatt, hogy elnyomja? Ha fehér festéket szeretnél rá kenni, azt is simán megteheted, attól, hogy fekete van alatta, még el takarja! Max lekened előtte egy alapozóval, utána pedig a fedő rétegel. A kromofág valóban lemarja a festéket róla, de én azt mondom, azzal sem lesz séta galopp! :) szerintem tisztítsd meg alaposan, és végez egy próba kenést, hogy lásd, milyen az eredménye.
2011. aug. 1. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!