Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Paravánt szeretnék készíteni...

Paravánt szeretnék készíteni házilag. Te hogyan és miből csinálnád?

Figyelt kérdés

Nem kell, hogy nagyon erős legyen, inkább legyen könnyen összehajtható. (Csak annyit kell tudnia, hogy ne menjen be mögé a macska...) :)

Előre is köszönöm a segítséget!


2011. okt. 17. 07:40
 1/4 anonim ***** válasza:
91%

Nemigazán tudom, hogy mire gondolsz. A paravánt általában azért csinálják, hogy valamit takarjanak vele (pl. azzal határolják el a szoba egy részét = dolgozónak) vagy hálószobában az öltözködést intimebbé tenni stb. Vagyis a célja, hogy valamit mögötte elhelyezni.


Ez esetben pedig a macskát nem fogod tudni megakadályozni abban, hogy mögé ne menjen!!!


Egyébként vékony lécekből csinálnék egy-két keretet, színes anyaggal vagy papírral borítanám. A kereteket pedig "csuklópánt"-tal (azt hiszem ez a hivatalos neve) kötném egymáshoz, akkor össze is tudod hajtani, és kis helyen elfér.

2011. okt. 17. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
78%

Nézd, mit találtam Neked :)

[link]

2011. okt. 17. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Júúj, köszönöm a linket, ilyesmire gondoltam pont.


Picit bonyolult a helyzet, de nagyjából azt szeretnénk megakadályozni, hogy a macska bemásszon az ágyunkba, de mégis bemehessen a szobába. :) Aztán este összecsukjuk, és kész. Egy ilyesmin, mint ami a linkelt képeken van, nem tudna átmászni (nem is nagyon mászós), úgyhogy szerintem nekiállok keresni léceket és veszek hozzá csuklópántokat. Ööö... Azt hiszem, zsanérnak is hívják? Nő vagyok... :)

Köszönöm mégegyszer!

2011. okt. 17. 09:41
 4/4 Trauboy válasza:
Igen, zsanér! Szakmai szóval! :)
2015. dec. 19. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!