Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Adnátok ötleteket, hogy férfi...

Adnátok ötleteket, hogy férfi rokonoknak karácsonyra milyen saját készítésű ajándékokat lehetne csinálni?

Figyelt kérdés
Köszönöm előre is a válaszokat!
2011. nov. 3. 11:27
 1/5 ttiittaa válasza:

Legutóbb bőrből varrtam sz.ig.+jogsi tartót.

Egy kis darabka bőr (borítékalakúra méretrevágtam), bőrvarrócérna, patent, patentbeütő + kalapács kellett.

Mivel a bőrvarrótűt nem találtam meg, és azt akartam hogy tartós legyen, ne repedjen sehol, ezért a bőrön bejelöltem a lyukakat (ahol a tűvel át szerettem volna bökni), és gázláng fölött átforrósított tűvel előre kilyuggattam (biztostű széthajlít, fogóval megfog...)...

2011. nov. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Esetleg bortartó fából. Azok dekoratívak.

Apukám nagyon szereti a csokit (az alkoholt meg nem) szóval ha a rokon is hasonló akkor neki lehet kézzel készített praliné. Esteleg az Aldiban vannak ilyen csoki készítő formák (nem tudom, hogy otthon van-e én külföldön élek, nálunk van). Kis szilikon, megolvasztod a csokit bele a formába aztán ha megdermedt kiszeded. Nagyon jópofák a kis mézeskalács emberkék :)

2011. nov. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Valami ehetőt:) Libamájat zsírosbödönben, szívesen kapnék.

De pl. én azt találtam ki, h idén házi csokit főzünk, ill. trüffelt, bonbonokat. Sztem annak mindenki örül.

2011. nov. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Olyan dolog, ami kicsi, praktikus és minimalista... A férfiaknak nagyon nehéz ajándékot venni/csinálni... Leginkább funkció szerint kell döntened... Gondolkozz el azon, hogy annak a bizonyos rokonnak mi a kedvenc elfoglaltsága, és azzal kapcsolatban csinálj valami kütyüt :) De a határidőnapló készítése/díszítése mindig mentőmegoldás :D
2011. nov. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2011. nov. 24. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!