Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Tudnátok mondani ötleteket?

Tudnátok mondani ötleteket?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok és nembirom már ki hogy valamit ne barkácsolhassak.Van fám jo sok kalapács szeg fürész meg ami még kell.Nincsen semmi ötletem pedig nagyon barkácsolnék.Tudnátok mondani ötleteket amit egy 13 éves gyerek megtudna csinálni?
2011. dec. 14. 18:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Készíts egy fali kulcstartót, amit az előszobába a falra szerelve, és akkor azon tudjátok a kulcsaitokat tartani: egy kisebb darab fát szépen kivágsz, megmunkálsz, a két végére egy lyukat, annak mentén felakasztjátok a falra. A kis fára pedig sorban egymás mellé hajlított szeget, aminek a fejét levágod, és már kész is a kulcsnak a helye. Szépen lefested és még karácsonyi ajándékként is oda-adhatod a szüleidnek.

Vagy ugyanezen az elven, csak egy kicsit nagyobbra (a deszkán a levágott fejű szegek ritkábban sorakozzanak), ez jó lehet anyudnak a konyhába, és a különböző merőkanalakat, hús-sütő villákat stb. tarthatja rajta.

2011. dec. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Lehet hogy megcsinálom jó ötlet köszönöm:)
2011. dec. 14. 19:46
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]

Imádni fogod szerintem ezt az oldalt! :)

Nekem az első ilyen barkácsolásom egy nagy koncerthangfal volt ami tényleg jó volt! Sajnos 10 év utána havernak a faterja tüzelőnek nézte :( pedig nagyon precíc munkadarab volt.

2011. dec. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 szinglikiraly válasza:
2012. jan. 14. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!