Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Hőtárolós padlófűtéssel mik a...

Hőtárolós padlófűtéssel mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Mennyibe kerül a kialakítás és a havi költsége? Mennyire jó és megbízható?

2012. jan. 20. 17:46
 1/2 anonim ***** válasza:
14%
Barátoméknál van. Az építéskor lett kialakítva, utólag elég húzós, mert fel kell szedni az aljzatbetont. Már megbánták, hogy azt csináltak. Igaz, hogy állandó hőmérsékletet biztosít, de állandó lebegő port is! Hátránya még a tehetetlensége is: egy nap kell mire rendesen lehűl vagy felmelegszik. Ez egy hirtelen hideg vagy melegfrontnál kellemetlenségeket okoz.
2012. jan. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Hát kíváncsi lennék én az 1 napos felmelegítésre!! Nekem is padló fűtésem van+radiátorok.Pellet kazánnal fűtök az első begyújtáskor kell 3-4 nap mire átmelegszik a padló. Nagyon meg vagyok vele elégedve nem süt a padló a hidegtől(kamra wc ott nincs) a gyerekek simán hemperegnek rajta.A porról meg annyit hogy takarítani kell rendesen és nincs probléma.
2012. jan. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!