Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Szerintetek melyik a top 10...

Szerintetek melyik a top 10 láncfűrész márka?

Figyelt kérdés

Érdekelne az esetleges tapasztalat is ha van...

Ja és külön mi a véleményetek az Oregon márkáról? (természetesen láncfűrészre értem)


2012. jan. 31. 16:09
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
38%
Stihl
2012. jan. 31. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
38%
Husqvarna
2012. jan. 31. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
26%
Stihl-t mégegyszer nem veszek! Tavaly sikerült kinyírnom egy MS-440-et. A Dolmar CS6400-as egy hónappal később lett véve és még most is gyönyörűen dolgozik napi nyolc órában! Lassan fontos lesz pótolni a Stihl-t, tippelj mit veszek helyette!
2012. jan. 31. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim válasza:
31%

1.Husquarna

2.Stihl

3.Makita

4.Einhell

5.Dolmar

6.Hitachi

7.McCulloh

8.Oregon

9.Partner

10.Noname kínai szarok

Az Oregon, ha rendesen karban van tartva, kerti munkákra, kisebb döntésekre,aprításra jó ideig elég lesz, de sztem a gyári láncot hajítsd el, amint megvetted.

2012. jan. 31. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

Hát köszi a válaszokat mindenkinek...

Azért kérdeztem főként, h mi a véleményetek az Oregonról mert ilyen van nekem is már 4éve (40cm) szerintem ez így itthonra tüzifát vágdosni meg kicsapni néhány fát nagyon megteszi! Hát erdőt nem írtok vele meg ugye nem is erre van ez a kicsi.

De a négy év alatt annyi lett karbantartva rajta, h minden évben lánc van rajta cserélve persze attól is függ mennyit játszok vele :)

Szerintem nincs baj az oregon lánccal annyit simán bírt mint a sthil sőt!

2012. jan. 31. 20:09
 6/24 anonim válasza:
Nekem nem volt eddig Oregon, de ismerősnek az van 2 éve, neki a gyári lánc nem tartott semeddig, de lehet, csak balf@szul élezte, ézért mondtam, hogy vegyél rá másikat.Használd egészséggel :D
2012. febr. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
60%

Időpont tegnap 17:33-nak.


nem mindegy hogy Sthil-t veszel vagy valamit amire az van írva hogy Sthil...


Apósom 40-éves Sthil-jével vágja a fát napi 8 órában. lánc élezés után viszi mint a parancsolat!!!

2012. febr. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
0%
Sthil-t énse vennék mert az olyan gagyi utánzat mint az Adidas - Akidas... Jó, tudom elírtad... Mert az Stihl.
2012. febr. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
24%
Dolmar/makita, Solo, Oleo Mac, Husqvarna. Nálam ezek a nyerők. A stihlt még hobbi célra se ajánlom, baromi drága és nem tartós.
2012. febr. 15. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
31%
ekkora hülyeséget sem hallottam még xD
2012. febr. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!