Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Egy átlagos babzsákfotelbe...

Egy átlagos babzsákfotelbe mennyi polisztirol gyöngy kell?

Figyelt kérdés

Tehát hogy egy felnőtt is tudja használni babzsákfotelt ahhoz mennyi gyöngy kell? Mert olvastam az interneten olyat, hogy literbe számítják, meg olyat is, hogy kilóba. Tehát mint mondtam egy ilyen átlagos méretű babzsákfotelt szeretnék varrni, és még kezdő vagyok, és ezért kéne a segítség.

Azért itt van egy kép, hogy körülbelül ekkora babzsákot szeretnék varrni:

[link]

Tehát hány liter vagy kiló polisztirol gyöngy kell bele? A boltban viszont nem tudom majd megnézni, vagy lemérni, hogy mennyi kell, mert nem én veszem meg.


2012. febr. 5. 11:20
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Rengeteg.Mérd le kb.egy áruházban emeld meg és számítsd ki.Nem éri meg.De hajrá,kiváncsi vagyok,hogy döntesz.
2012. febr. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
200 litert nyugodtan vehetsz, de fontos, hogy cipzárat is csinálj rá egy kis helyen, mert kb. 3-4 hónap elteltével után kell tölteni. Nekünk egy kb, 1,5x ekkora van és 100 litert már kb. utántöltöttünk. Ne izgulj, nem marad a nyakadon. :-D Ja, és nagy kiszerelésben vegyed, mert különben nagyon drága. Mi kb. 4000-ért vettük a 200 litert.
2012. febr. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
ez min. 350 liter. Vaterán a legolcsóbb! Én huzatot vennék, mert a töltetet a vaterán be lehet szerezni, de mocskos drágán árulják a huzatot, varrni meg nem tudok :(
2012. szept. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
De, aki meg tudja varrani, annak simán megéri.
2012. nov. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!