Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Ciki a saját készítésű boríték...

Ciki a saját készítésű boríték? Valamint hogyan tudnék saját magam borítékot csinálni, amit nem nehéz elkészíteni?

Figyelt kérdés
2012. márc. 17. 10:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem ciki, de minek?
2012. márc. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Dehogy ciki.Én is sokszor magam csináltam, szebbnél szebbeket.Csak manapság sajnos nagyon kiment a divatból az igazi levelezés.Csinálhatod úgy, hogy óvatosan szétszedsz egy borítékot, bármilyet, amit neked küldtek, aztán ráteszed egy tetszőleges papírra, színesre, vagy bármilyenre és körberajzolod, aztán hajtogatod éa összeragasztod.Dekorációkat is készíthetsz rá, filccel, matricákkal,ahogy tetszik.Aki kapja biztos sokáig megfogja őrizni.
2012. márc. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem ciki!

Ennél durvább dolgokat kellene cikinek tartani! Szerintem jó dolog.

2012. márc. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Romániában lakom, és nálunk az a szokás, hogy 12.osztály végén úgynevezett kicsengetést adunk(ilyen, mint a lakodalmi meghívók). A mi kicsengetésünk sötét barna, és arra gondoltam, hogy a megszokott fehér boríték helyett inkább valami színesbe tenném, amit én csinálok itthon saját kezüleg...
2012. márc. 17. 13:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!