Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » OBI faházat vettem F2222....

Latki Peter kérdése:

OBI faházat vettem F2222. Kb.5m2 tárolásra, gyerekeknek.200 e. Ft Kátránypapír tető, padló, F2222. Alapozás megtörtént. A további költségekből melyik hagyható el, ill melyik tétel túlzott?

Figyelt kérdés
A vállalkozótól a következő ajánlatot kaptam: Kiszállás és építés 47e. Gombátlanítás kívül-belül 16e. , festés kívül 29e. , zsindelyezés anyaggal 40e. , csepegtető lemez 9e. , csatorna anyaggal 34e.

2012. ápr. 16. 17:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Egyik sem hagyható el, még csak drágának sem mondható, viszont minimális hozzáértéssel és szerszámokkal a kiszállítás után el tudod végezni. Sok esetben a garancia a felépítéstől függ...


Vagy legalábbis nem kell egyszerre kifizetni. Ez alig nagyobb mint a mi telki bungallónk, mondjuk az 4x5 alapon vagy 1 OSB magasságban (250cm) az 72ezerbe került no meg egy csomó fahulladékba ami megmaradt építkezésből. Még nem dőlt össze :)

2012. ápr. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezek szükségesek. De ezeket egy kis ügyességgel magad is meg tudod oldani. Nem olyan nagy szám egyik sem. Akkor a munkadíjat megspórolhatod, bár lehet, h az anyagáron elbukod.
2012. ápr. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát Én a csináld magad módszer alapján élek,nem egy dolgot alkottam már.

ha van benned kis ráhajlás ,érzék és kedv is akkor egy használati útmutató alapján bármit össze lehet szögelni.

A gombátlanítás azt csak akkor szoktak ha van gombásodás is nem?na ezt te meg veheted a gombátlanítószert és körbe permetezheted vele vagy körbekenheted vele a dolgot,festés színtúgy ipari tanuló munka,veszel hengert(kicsit) és szépen odafigyelve ki lehet festeni kívülről belülről.Zsindelyezést drágállom de ksi utánajárás után nem lehetetlen megcsinálni, a csatornával. A csepegtető lemez az melyik része?.

Ezt az egészet külön szakiktól kérdezted meg?

Ezt azért kérdezem ha az egészet egyvalakivel csináltatod meg lehet hogy olcsóbban kijönnél,mármint keresel egy ezermestert és megkérded hogy ezeket vállalná e egywszerre fix összegért(és nem előre fizetve).

Nem értem hogy veszel egy faházat akkor miért kell a szállításért és az összerakásért fizetni???

2012. ápr. 17. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!