Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Menyibe kerül reálisan a...

Menyibe kerül reálisan a homlokzati hőszigetelés munkadíja / nm?

Figyelt kérdés
Polisztirol szigetelőrendszerrel 10cm anyag . A ház legmagasabb pontja 6 méter . Kaptam ajánlatot 2200 ft/nm -re , 2800 ft/nm , 3500 ft/nm-re . Mi a reális ? Magánerős kivitelezés .

2012. ápr. 26. 15:57
 1/3 gomzoli ***** válasza:

2- és 3 ezer között van a munkadíja. Ebben benne kell legyen A-tól Z-ig minden. A dörzsvakolat felvitele is (színezés).

A 3500/m2-es árajánlat kissé túlzó, a másik kettő korrekt, sőt, a 2200-as olcsónak mondható (Nyugat-Magyarországon).

2012. ápr. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm ! De a spalettázás , díszítés külön van ? Ne roma-barokra gondolj egyszerű ablakok köré díszek mert azt + folyó méterben mondta mindenki 300 HFt-től , 1100 Hft- ig.
2012. ápr. 26. 17:43
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekünk Bp-en 2500Ft-ra mondták úgy, hogy a ház legmagasabb pontja 8,5m (hozott állvánnyal, de létrát én adtam) hengerrel felhordott struktúrájú vakolattal.


Spalettázás árban benne ugyanis a nyílászárók telibe számolva, a díszléceket meg felrakták grátisz (180nm, 8ablak).

2012. ápr. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!