Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Vásároltunk egy Cersanit...

Ash01 kérdése:

Vásároltunk egy Cersanit hátsó kifolyású, laposöblítésű wc csészét, de sehol nem találunk hozzá ülőkét, mert mindegyik kicsi. A csésze 47 cm hosszú és 36 cm széles. Létezik wc ülőke több méretben is, vagy ezt akkor már nem lehet megoldani?

Figyelt kérdés

2012. jún. 19. 10:27
 1/3 anonim ***** válasza:
MKW nevezetűek elég nagyok, van belőle többféle fazonú.
2012. jún. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szia! Én most találkoztam ugyanezzel a problémával:( Pontosan ugyanezt a típusú WC-csészét vettem, ma megvásároltam hozzá egy normál méretű, nekem tetsző ülőkét, és kicsi!Holnap viszem vissza, és centivel próbálok új ülőkét vadászni... Ti mit találtatok, és hol? Az a vicc, hogy az általam vett ülőke éppen Cersanit (Delfi), vagyis ugyanaz a gyártó, és mégsem jó!!Ráadásul jó drága volt,antibakteriális anyaggal készült...
2013. júl. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ma tudtam venni egy megfelelő méretű ülőkét az Obiban, kínai, de elég masszív, és jól is néz ki.Harmadába került az előzőnek!A másikat pedig visszavették a Praktikerben- hála Istennek!
2013. júl. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!