Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Vettem egy kormány joystick-ot...

Vettem egy kormány joystick-ot és szeretnék hozzá ilyen üléses berendezést mint ha autóban lennél olyan érzést kelt tudsz segíteni vagy egy videót belinkelni akár képet?

Figyelt kérdés
Vettem egy kormány joystick-ot és szeretnék hozzá ilyen üléses berendezést mint ha autóban lennél olyan érzést kelt. Nagyából tudjuk hogy lesz ülés már van csak hátha adna ötletet valaki vagy tanácsot légyszi segítsetek!! ?? :)

2012. nov. 25. 18:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Kormányt vettél, vagy joystick-et?


Pedálokat az asztal alá, kormányt az asztalra, húzd magad alá az ülést és kész is vagy!

2012. nov. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kár vele az idődet vesztegetni. Nem attól lesz élethű, hanem a játéktól.Úgy értem, ha a használt játék megfelelően részletgazdag. Szó szerint NAGYBAN segít a játékélmény fokozásán, egy nagy monitor.


Azért egy ilyennek , én sem mondanék nemet: http://www.youtube.com/watch?v=YWWsYZ3lSa4&feature=related

2012. nov. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
kormányt vettem és tudom pedál ide korány oda csak összeütnék egy doboz félét amibe egy ülést szerelek ez biztos mert így ugy érzem magam mint ha autóban ülnék meg szebb is ahm ha van tanács hogy csináljam vagy valami jó vidi szóljatok kösz
2012. nov. 25. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!