Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Krómozott acélvázas széknek...

Krómozott acélvázas széknek egy ponton elengedett a hegesztés. Mivel szokták ezt hegeszteni? Van-e egyáltalán olyan szakember, aki meg tudja csinálni?

Figyelt kérdés

2012. dec. 10. 23:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha acél van a króm alatt, akkor biztosan meg lehet hegeszteni. Milyen módszerrel? Az attól függ hogy lehet hozzáférni, milyen vastag az fém, hogy lehet esztétikus, milyen módon lehet megóvni a krómozást...


Ügyeskezű hegesztőt kell keresned, bár ha olyan helyen van esetleg csavarral helyettesíthető feltűnés nélkül.

2012. dec. 11. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 intrepid ***** válasza:
Védőgázas villanyhegesztője majd mindegyik karosszériásnak van, ők tudnak is szépen dolgozni, az a kérdés, megéri-e. Elég jól megkérik az árát a munkájuknak.
2012. dec. 11. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Awi (tig) hegesztővel lehet szépen,de a krómot le kell csiszolni onnan ahol van a törés.
2012. dec. 11. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2012. dec. 11. 22:51
 5/11 anonim ***** válasza:

Hy!

Én foglalkozok hegesztéssel,javítással,ha váckörnyékén laksz akkor írj,meglehet hegeszteni csak a krómot nem lehet visszaállítani az eredeti állapotára a hegesztés mentén,ha ez nem látható helyen van akkor nem probléma de ha látható helyen van akkor vagy ki kell dobni a széket vagy új lábat kell csinálni és krómozni,vagy mintát tenni fel ráa hegesztés felületén.

Minden jót!

2012. dec. 13. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem vagyok környéki sajnos, pedig éltem volna a lehetőséggel. fővárosi vagyok.
2012. dec. 14. 05:39
 7/11 anonim válasza:
awi-val szoktam hegeszteni, aztan crom spray-t ra. autosboltban keresd. vagy fenyszoro javito aeroszol is megteszi
2012. dec. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Darthwelder!

A króm spray annyira nem egy jó dolog mert simán megmattul és piszkol mindent.

Amúgy ha valaki ügyes ezt meglehet javítani trafóval is ha csak nem ultravékony cső lett krómozva ...

2012. dec. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
inkabb legyen matt mint fekete a hegesztestol
2012. dec. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A legegyszerűbb csavarral, ha nagyobb darab szakadt ki akkor nagy alátéttel megoldani - úgy a króm biztosan nem kap akkora pofont mint a hegesztéstől.
2012. dec. 17. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!