Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Mivel tudom leszedni a műanyag...

Mivel tudom leszedni a műanyagról az erős ragasztót, hogy ne sértsem fel, de nyom nélkül lejöjjön?

Figyelt kérdés

egy matrica volt ott, de jó erősen ráragasztották, én meg leszedtem, na de elég sok ragasztó maradt a műanyagon, és eddig semmivel se jött le.

mit ajánlotok?



2012. dec. 22. 08:04
 1/8 Mara Acoma ***** válasza:
Ecettel kicsit megáztatod és a dörzsis szivaccsal le tudod súrolni. De szokták javasolni a foltbenzint is vagy a petróleumot.
2012. dec. 22. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
na akkor megpróbálom ... eddig mosogatószeres szivaccsal próbáltam, azt hittem az feloldja, de nem :(
2012. dec. 22. 08:43
 3/8 Mara Acoma ***** válasza:
Szólj, ha nem sikerül és ötletelünk még kicsit :)
2012. dec. 22. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
oké, köszi :)
2012. dec. 22. 09:08
 5/8 A kérdező kommentje:
hát sajna nem jön, viszont olyan finom kis karcokat még a puha szivacs is csinál rajta :( úgyhogy dörzsölni nem is merem tovább. valami nagyon durva ragacs ami rajta van, nem igaz, h ilyet rátesznek egy értékes elektronikára, az ész megáll na.
2012. dec. 22. 11:47
 6/8 anonim ***** válasza:
lakkbenzin, sebbenzin, körömlakklemosó, és talán a legerősebb, ami nem károsítja a műanyagot az a nitro-hígító... annak tuti le kell hoznia...
2012. dec. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
oké köszi, talán van valamelyik ...
2012. dec. 22. 12:07
 8/8 Zsolt75 ***** válasza:
HA van hőlégfúvod vagy egy jobb hajszárítód picit melegits oda ahol a matrica volt. Bár ez akkor hatásosabb ha még a cimke ép.
2012. dec. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!