Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Polirozas hazilag?

Polirozas hazilag?

Figyelt kérdés
a bringamat szeretnem polirozni. Letezik olyan anyag amivel ki lehet polirozni, amit megtalok ithon? Nem akarok venni pasztat. Letezik ilyen?

2013. márc. 10. 18:51
 1/2 Ágh Ferenc ***** válasza:
Apróbb karcok eltüntetésére megteszi a fogkrém is valami puha ronggyal, de azért a polírpasztát lehet, hogy nem úszod meg!
2013. márc. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hy!

Rongyokból tudsz polírozót készíteni.

Pasztának pedig fogkrém,vagy,ha jól tudom szoktak viasszal is polírozni.Legalább is Én használtam valami viaszhoz hasonló anyagot polírozásnál.

Ha fúróba szeretnéd megcsinálni a polírozót akkor csak egy csavar 2 alátét és egy anya kell.A két alátét azért kell mert eközé fogatod be a rongykorongokat amiket a rongyból kivágtál és a végén betudod tenni a fúrógépbe(természetesen anyával lehúzod.

Vagy vehetsz is rendes polírozót kb 1000ft-ért fúróba valót,és egy picit drágábban alacsonyfordulatú flexbe valót.

2013. ápr. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!