Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Milyen szakemberrel (avagy én...

Milyen szakemberrel (avagy én itthon milyen módon) tudok csináltatni egy erős /_______/ alakú fémkonzolt?

Figyelt kérdés

egy rádió tartójának kellene hajóra, az eredeti eltűnt, azaz a két oldalsó részére kellene 1-1 lyuk is a csavarnak

(az az oldalsó természetesen egyenes, függőleges teljesen, csak nem találtam olyan jelet :D )


Esetleg milyen anyagból tudnék én is "hajtogatni" egyet itthon, ami vékony, masszív de meg tudom hajtani azért?



2013. jún. 5. 07:21
 1/5 anonim ***** válasza:

|______| tehát ilyen kell... :D AltGr+w a keresett karakter...

Amúgy egy darab laposvasból meg tudod hajlítani egy satu és egy kalapács segítségével... kifúrni meg könnyebb még a hajlítás előtt...

2013. jún. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is laposvasból csinálnám. De lehet is kapni, cb rádió tartó konzolt. U tartó konzol, vagy beépítő keret néven találkoztam vele.
2013. jún. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

és hol találkoztál vele?

csak mert nem egy szokványos méret, de ha van valahol sokfélében, az király lenne!


az a laposvas az mi? mi a rendes neve? satum sajna nincs, de majd valahogy ...

2013. jún. 5. 13:41
 4/5 anonim ***** válasza:

A laposvas az laposvas :) Már nem CB-zek egy ideje, de anno a lengyelpiacon oroszoktól vettem :) Volt többféle, szerintem ma is van. De talán a legjobb/ legolcsóbb megoldás két megfelelő méretű sarokvas. Két darabbal már gond nélkül a helyére csavarozható.



[link]


Ehhez nem kell satu sem, bármelyik barkácsboltban/áruházban be tudod szerezni.

2013. jún. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi, ez a megoldás tényleg tök jó, csak lenne a másik fele is hajíltott derékszögben, mert így elég nehezen tudom elképzelni.
2013. jún. 6. 11:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!