Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » LIDL-ben kapható ParkSide...

LIDL-ben kapható ParkSide szerszámok, kéziszerszámok mennyire tartósak?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam olcsón, kevés kiadással szerelem fel a házi műhelyemet. Nem kell semmi professzionális cucc, csak néha barkácsolok ezt-azt és jelenleg fúrógépen kívül semmim nincs.

LIDL-ben a szerszámgépek elég elérhető áron vannak és tetszene ha mind egy gyártótól való, mint pl. a Parkside amiből mindenfélét láttam már. Épp azt venném meg mindig ami a kínálatban szerepel és előbb utóbb lenne a fextől kezdve a marógépig minden amire szükségem lehet...

Csak az a kérdés elég tartósak-e ha vigyázok rájuk?



2013. jún. 26. 13:05
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
76%
Alkalmi otthoni barkácsolásra elég. Maszekolni ha olyan a szakmád, azaz napi használatra szerintem már nem.
2013. jún. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
100%
A Lidl szerszámai elég jó minőségűek. A férjem és apukám is vett már ott 1-2 dolgot. És ami fura hogy 2-3 év garanciát is adnak rá, amit más helyeken nem nagyon.
2013. jún. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
90%
Amiket ott vettem elég strapabíróak voltak. A kút szivattyúval kevésbé vagyok megelégedve, mert 1000w-os és 4 m-ről a tizedére esik a névleges vízhozam. Ilyen képességekkel egy 400w-os is elvan.
2013. jún. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim válasza:
77%
Ezek a gépek nagyon bírják. Szerintem érdemes megvenni. Például a flexet is megvettük már egy jó ideje és kap port is rendesen minden nap van használva (leginkább nyáron és tavasszal) ,ehhez képest nagyon jól bírja. Viszont ha tönkremegy akkor sincs nagy gond mivel ugye 3 év garancia van rá ellehet küldeni szervízbe. Sok esetben még új gépet is küldenek a rossz helyett ha olyan problémája van. Nekem nagyon sok pozitív tapasztalatom van ezekkel a gépekkel kapcsolatban.
2013. nov. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 Mekkelekecske válasza:
58%

Egy szerszám tartóssága csak kismértékben függ attól, mennyire vigyázol rá. Ha dolgozni kell vele akkor dolgozni kell vele és kész.

Sajnos azon kívül hogy elég jók a garanciális javításokkal kapcsolatos tapasztalataim, inkább ne lennének. A szerszámok nagyjából a teszkós és praktikeres színvonalon vannak.

Egy légkompresszort másodszor küldök gariban, mert először szétfolyt az olaj belőle, most meg simán kettétört a meghajtókarja. Persze olyan anyagspórolással ahogy ebbe készült, nem is csodálkozom.

Aztán kaptam egy multifunkciós kéziszerszámot, na az sem egy ász. Gyenge teljesítményű, gyorsan kopó vágóélekkel.

Olcsó húsnak még mindig híg a leve.

Már sokszor levontam a tanulságot: szerszámot egyszer kell megvenni, de akkor normálisat - még ha jóval drágább is.

2014. jún. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
87%
Ezek a Parkside termékek nagyon jók. Van kézi kőrfürész rezgő delta csiszoló Levegős kulcs stb.. Használom őket gyakran. Kapnak bőven. Nagyon elégedett vagyok velük. Én ajánlom bátran!
2014. szept. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 prei válasza:
50%
Kiváló gépek.nagyon jók, szerintem Makita szintüek, de jóval olcsóbbak..
2014. dec. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 Sándor G válasza:
47%

Még hogy Makita szintűek a Parkside gépek, ez egy baromság.

Mert nekem volt Parkside fúrógépem, amire 520W volt ráírva, és mikor megmértem még 300W-ot sem vett fel, a 3-4-5fúrókat pár hónap után eltörte, mivel a persely kikopott a tokmánynál, emiatt a fúrószár remegni rángatózni kezdett,

Gyenge gép volt, és még forosodott is, az excentercsiszolójuk is elég gagyi, fos anyagból van, műanyag kacat,nem lehet precizen csiszolni polirozni vele.

Egyáltalán nem tartós gépek ezek, nekem manapság makita fúrógépem , és excentercsiszolóm van , az nemkotyog nem lötyög, és állvány nélkül is ki lehet fúrni mindent vasat, acélt bakelitet stb, akár 22es fúrószárral is elboldogul, a fordulatszámszabályozás tökéletes finoman be lehet állítani, bármilyen lassúra, nem töri el a fúrókat, a csiszológép pedig erős motorral, stabil fordulat mellett, tükörfényesre polirozza az alu lemezt, nem úgy mint a parkside, karcos csíkos stb.

2015. febr. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
21%
olcsó szerszámok annyit is érnek mint az áruk.ha egy gép 20000ft-ba kerül máshol 10000ft-ért nyilván nem azt kapod csak azt hiszed. Garanciát intézni a lidlbe katasztrófa.Mi az,hogy én telefonáljak én küldjem csomagba vissza a reklamált terméket.Két hete vették fel a jegyzőkönyvet azóta semmi.Szerintem ez ma már nem elfogadható hozzá állás!!!
2015. máj. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 ricsi 921014 válasza:
28%

megnyugtatlak nekem van pár parkside gépem és sokkal elégedetebb vagyok velük mint a makitával..erős német gép, ott a garancia.1 év plussz ha beregisztrálod a gépet kapsz további 2 év garanciát..(3 év garancia) maximálisan meg vagyok elégedve a parkside gépekel kellemes csalódás volt.

BIVAJ ERŐSEK,OLCSÓK ,MASSSZÍVAK,EGYSZERŰ DE NAGYSZERŰ

2015. jún. 20. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!