Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Tűzrakó (bográcsoló) hely...

Tűzrakó (bográcsoló) hely építéséhez hogyan álljak neki? Részletek lent.

Figyelt kérdés
Kisméretű,bontott téglára gondoltam.Kérdés, hogy kell-e neki valami köralakú beton alap,vagy simán a "fűre" építkezzek?A habarcsoláshoz (és esetleg a betonozáshoz ha kell),előre kevert (hobby) anyagot gondoltam.Még sosem dolgoztam ilyen anyagokkal, tehát bocs ha amatőr a kérdés :)
2013. aug. 12. 09:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát érdemes neki adni egy betonalapot, mert a föld mozog, és egy idő után szétmozgatja az összerakott téglákat.

Hát ezeket a hobbi anyagokat nem ajánlom, mert nem bírják jól az időjárási viszontagságokat, meg a nagy hőmérséklet változásokat. Inkább keverj rendes habarcsot. Pontosan az arányokat nem tudom, de neten szerintem könnyen rá lehet lelni. Elég hozzá egy kis vödör amiben összekevered és kész. Csak vigyázni kell nehogy belekössön :D

2013. aug. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

[link]

És szerintem nyugodtan használhatod a készen kapható betont, amihez csak vizet kell keverni.

2013. aug. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A Baumitnak az Estrich betonját és a falazó habarcsát válaszd. Nagyon jó anyag , már sokszor -sokszor kipróbálva !!!
2013. aug. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
OK, köszi a tippe(ke)t!
2013. aug. 15. 11:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!