Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Ha új öblítőszelepet veszek a...

Ha új öblítőszelepet veszek a WC tartályba, biztos lehetek benne, hogy nem fog folyni a víz?

Figyelt kérdés
Szerintem csak azzal lehet a gond, mert ha megtisztítom a végén található gumikorongot, akkor egy ideig még jó, de aztán újra elkezd csordogálni a víz.....
2013. okt. 3. 19:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha nem túl régi a tartály akkor elég a gumit kicserélni.
2013. okt. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
nem csak a gumit kell megtisztitani,hanem ahova felfekszik azt is .Esetlen nem a vizszint lesz magas,és túlfolyón folyik le a víz.
2013. okt. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
de nem tudom, hogy a gumit kitudom-e cserélni, mi van ha elrontom?
2013. okt. 3. 19:46
 4/8 A kérdező kommentje:
Egyébként a tartály nem régi
2013. okt. 3. 19:46
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy a vízszint a magas, mert amikor meg lett tisztítva a gumi korong, akkor utána egy ideig jól működött.
2013. okt. 3. 19:47
 6/8 kovpet ***** válasza:
Cseréld az egész tartályt. Nem sokkal drágább, mintha az egész belét kicserélnéd. Viszont így tuti, hogy jó lesz egy csomó ideig.
2013. okt. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
egész tartályt, ne vicceljünk már, csak megéri először egy ~100 forintos gumicserét megejteni, hátha... és biztos vagyok benne, hogy ki tudod majd a gumit cserélni, hisz mondtad, hogy sokszor megtisztítottad már, tehát akkor ki tudod szedni a szelepet, amin a gumi van, ezek után csak megfogod a gumit, és "lehúzod", majd az újat rányomod, és vissza a szelep...
2013. okt. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen, sikerült, csak új gumit vettem és tökéletesen működik! Köszönöm a segítséget!
2013. okt. 7. 11:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!