Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Miket tehetnék az adventi...

Miket tehetnék az adventi naptár kis zsebeibe? Nem gyereknek lesz.

Figyelt kérdés
Mielőtt belinkelnétek, használtam a keresőt, és el is olvastam ott a válaszokat, de kívácsi lennék újabb ötletekre ha van még. 15 ötletem van, szóval még kéne 9.
2009. nov. 10. 19:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Hű, de klassz ötlet! Épp ilyesmin gondolkodom én is, mert úgy néz ki, hogy decemberben a barátom végig más városban fog dolgozni épp csak hazaesik karácsonyra - ha sikerül, én is csinálok egyet neki, hogy minden nap találjon valami apróságot, meglepetést!

Neked eddig milyen ötleteid vannak?

Én sajnos egyből csak a csoki-falatokra tudtam gondolni, de jobban utána gondoltam és rájöttem: a barátom mostanában sokat teázik, elmegyek egy teaházba, veszek neki a kedvencéből és az egyik zsebben egy kis zacskóban a kedvenc teafüve lesz :)

2009. nov. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Én sok ötletet merítettem a régebbi kérdés válaszaiból: teafilter, 1 adag 3/1ben kávé, kulcstartó, vers, pici csokimikulás(ezt 6.ai zsebbe), habürdő golyó, karácsonyfa dísz, hűtőmágnes, pici gyertya, szaloncukor, dió vagy mogyoró, pici üveg lekvár, aszalt gyümi, pici boci csoki és zacsis krém vagy tusfürdő.
2009. nov. 10. 19:39
 3/16 A kérdező kommentje:
Ha lesz még ötletem leírom ide neked ha gondolod. Miből készíted a naptárt? Még én sem fogtam hozzá, a napokban kezdem, épp most böngészem milyet készítsek.:)
2009. nov. 10. 19:42
 4/16 anonim ***** válasza:
pasinak lesz vagy nőnek..mert ugye nem mind1.
2009. nov. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg valami apró medál (persze nem nagyon drága, inkább csak jelképes), hűtőmágnes valami jópofa üzenettel, aszalt gyümölcs, helyes kis kulcstartó - hirtelen ezek jutottak eszembe.
2009. nov. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok: mivel a kézügyességem sajnos hagy némi kívánnni valót maga után, én úgy gondoltam hogy keresek a rongyos-zsákomban meg anyuéknál piros, zöld, esetleg karácsonyi mintás rongyokat, azokból vágok ki négyzeteket vagy köröket és mint egy 'batyut' becsomagolom az aznapi ajándékot, aztán a kis batyukat felkötöm egy arany- vagy ezüstzsinórra szépen sorban... több nem telik tőlem :D De az ötleted nagyon, nagyon tetszik, ezúton is köszönöm!
2009. nov. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Anyukámnak adnám az egyiket, és a testvérének a másikat. esetleg valami vicces, jópofa dolgok is jöhenek. köszi
2009. nov. 10. 19:46
 8/16 A kérdező kommentje:
Az én kézügyességem is egy nagy nulla, szóval az enyém is valami ilyesmi lesz.:)) Sok sikert hozzá!
2009. nov. 10. 19:47
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Hű ez tök jó ötlet :) Nagyon aranyos :) Még a végén én is összeeszkábálok páromnak valamit :) Egyébként neki lehetne ilyen "ajándékutalványt" is adni: pl. teljesítem három kívánságod. Beváltható 2010. jan. 1-ig. Ilyesmit egyébként lehet családtagnak is pl. maszázzsal. Csak a fantázia szabhat ezeknek határt. Lássuk mit lehet még bele rakni...idézet, valamilyen kis figura (angyalka anyukának pl.), esetleg valamilyen bizsu nőknek. Fénykép magadról v magatokról (párodnak valami szexi kép).

Sok sikert mindkettőtöknek :) Lehet, h én is megcsinálom, bár az én barátom nincs oda a karácsonyért :(

Ha eszembe jut valami még írok :)

2009. nov. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Köszi! Találtam még egy helyes gyufás dobozos adventi naptárt is, lehet ezt készítem el.

[link]

Írjatok öteleteket ha van még! :))

2009. nov. 10. 20:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!