Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Inverteres hegesztőt szeretnék...

Inverteres hegesztőt szeretnék venni otthoni használatra. Milyet érdemes venni maximum 80000ft. ért?

Figyelt kérdés

2014. márc. 13. 20:05
 1/8 anonim ***** válasza:

centroweld,vagy olcsóbb kínai gépet is vehetsz(strausz-nekem is ilyenem van,baj még nem volt vele és elég erős)

Amit érdemes nézni rajtuk hogy milyen erős és ezt hány százalék bekapcsolási idő alatt tudja.Pl hiába 200amoperos egy gép ha csak 10-20%-kon tud üzemelni-az ilyenek hamar letiltanak és annyira nem jók.

2014. márc. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én a rilon 200t és az esab buddy arc 180 között vacilálok. Melyik lenne a jobb?
2014. márc. 14. 19:47
 3/8 anonim ***** válasza:
Az Esab nagyon jó márka, de ez esetben a Rilon jobb választásnak tűnik. Esetleg nézz szét a Jasic és a Stahlwerk termékei között is. Mindkét cég nagyon megbízható gépeket gyárt. Olcsóbb, de szintén elég jónak mondott gépek az Iweld Gorilla inverterek.
2014. márc. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet. A stahlverkrol is elég jókat írnak.
2014. márc. 15. 07:02
 5/8 A kérdező kommentje:
Miért lenne jobb választás a rilon az esab nem olyan jo? A rilon helyett inkább a sthalwerket venném meg mi a véleményed?
2014. márc. 15. 16:59
 6/8 anonim ***** válasza:
Az adatok alapján tűnik jobbnak a Rilon. A Stahlwerk nagyon jó gép. Már 3 éve nyüstölök egy WIG200P típusú invertert, a legtöbbször folyamatos MMA hegesztésre 160-170A-rel és gond nélkül viszi télen-nyáron. Gyönyörűen lehet vele dolgozni, nagyon szabályos az ív, megfelelő elektródával minimális a fröcskölés, sokszor még köszörülni is alig kell a varrat körül, elég neki a drótkorong. És ezt most nem azért írom, mert dicsőíteni akarom, hogy ilyet vettem! Hosszas utánjárás és információ szerzés után döntöttem a Stahlwerk mellett és nem bántam meg. Van egy hasonló kaliberű Mastroweld gépem is és azzal nem lehet olyan szépen dolgozni, pedig még drágább is mint a Stahli. Szóval, a Stahlwerk jó! :)
2014. márc. 16. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget. Még mindig gondolkozom, hogy a rilont vagy a sthalwerket vegyek.
2014. márc. 16. 15:38
 8/8 anonim ***** válasza:
stahlwerk. a kínaik többségén elégtelen a hűtés, és huzamosabb használat mellett túlmelegszenek.
2014. márc. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!