Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Hogy lehetséges hogy kitakarít...

Md1116 kérdése:

Hogy lehetséges hogy kitakarítottam ma a gáztűzhely mögötti területet de ahhoz el kellett húznom a tűzhelyet, és a sárga nyújtható flexi cső elfordult? Mármint a felfogató része a hollandernek amit fel kéne hogy szorítson, meglazult.

Figyelt kérdés
jött egy szerelő aki állítólag azt mondta a gumitömítés miatt meg hogy megfeszült mert elhúztam a tűzhelyet,na most más nem húzza el a tűzhelyet?vagy csak én?a másik hogy amit felrakott rendes klingerittel állítólag nem mozdul el,viszont megnézte szivárgáskeresővel öngyújtóval nem volt gond,elment és megnéztem én is kb egy órával később kb 30 mp én feljött és széttpukkant egy buborék,na most az mi?berger szivárgáskeresővel néztem,szivároghat?mert elég érdekes

2014. ápr. 29. 19:46
 1/4 anonim ***** válasza:
A buborék nem fog hetekig ottmaradni,hogy abban gyönyörködj.Ha szívárgás van akkor az azonnal jelentkezik is .
2014. ápr. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ha nem gyulladbe egyszerre akkor ne mszivárog...

ezután ovatosan húzd el...

2014. ápr. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Fel vagy ám szerelkezve és értesz is hozzá a leírásod alapján.

Ennyi bátorítás elég?? - Használd nyugodtan.

2014. ápr. 30. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 crests válasza:

Ne klingeritet használj, hanem 1/2"-os műanyag gázcsőtömítést. A klingerit azért nem jó a flexi csőhöz, mert azt "piszkosul" meg kellene húzni, hogy ne szivárogjon.

A műa. tömítés a legjobb a flexi csőhöz. A klingeritet, régebben a fémcső hollanderéhez használták, mert azt meg lehetett "tépni".

2019. jún. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!