Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Kávégépbe hol találok gőzcsőhö...

Kávégépbe hol találok gőzcsőhöz olyan biciklipumpacső szerű flexi gumicsövet? Expolygonnál nem találtam. :S

Figyelt kérdés
Nem tudom, mi a neve, de műanyag cső, kívülről behálózva. A biciklipumpa gumija is ilyesmi, de nem vagyok biztos benne, hogy annak jót tenne, ha belegőzölném az italomba. :)

2014. jún. 2. 07:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet hogy ökörséget mondok de nézz szét egy fűtéstechnikai boltban. Flexibilis bekötőcső néven vannak ilyen jellegű dolgok. Kérdés hogy bírják e a gőz hőmérsékletét és milyen csatlakozással vannak ellátva.
2014. jún. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Csatlakozás nekem nem kell, bilinccsel rögzítem. Azok nem túl vastagok? Nekem 9mm körüli a külső átmérője a mostaninak, és kb. 5 a belső.
2014. jún. 2. 11:42
 3/6 anonim ***** válasza:
szilikoncsövet a keleti pályaudvartól nem messze lehet kapni. Asszem a Murányi utcában.
2014. jún. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. Szerintem nem, sőt még vékonyabbat is találsz, de az a méret biztosan lesz amit keresel. Legfeljebb levágod a csatlakozó csavarzatot, mert azok elég jól rá vannak préselve a csőre. Párszáz forint egy darab, tehát nem lesz költséges a kísérlet.
2014. jún. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szilikoncső az nem az, amelyiken a vizet szívja be? Vagy van ilyen "harisnyás" szilikoncső is? Mert akkor érdekelne, hogy milyen boltot keressek, ha nem biztos az utca neve, mert így nagyon sötétben tapogatózok. Fűtéstechnikai boltot is keresgélek majd, egyikben csak találok.
2014. jún. 3. 06:46
 6/6 A kérdező kommentje:

1078 Budapest, Murányi utca 48.

Itt találtam neten az általad említett szilikoncső szaküzletet, és hőállónak is nevezi, bár nem ártana, ha lenne rajta harisnya. :)

2014. jún. 3. 06:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!