Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Tudnátok mondani és ajánlani...

Tudnátok mondani és ajánlani multiszerszám (multitool) gyártókat, márkákat?

Figyelt kérdés
Ahogy én nézelődtem 3 márkát találtam ami elég jónak mondható: Gerber, Leatherman, Swiss Tool (Victorinox) Ezeken kívül milyen más jó minőségű márkák vannak? Akár saját tapasztalatot is szívesen várok!

2014. jún. 19. 12:14
 1/5 kovpet ***** válasza:
100%

A CRKT, a SOG meg a Kershaw is gyárt, de még a Spyderco (így a Byrd) is. Meg ezer noname.

Azért a Leathermannal nem lősz mellé.

2014. jún. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálam a szerszám a BETA-nál kezdődik! :)
2014. jún. 20. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 KVAZAR ***** válasza:
100%

A felsorolt egyéb nagymárkák valóban gyártanak, állítólag SOG-ok közül tényleg akad, amelyik jó, én mindazonáltal Victorinox és Leatherman között vacillálnék, ezekkel nem foghatsz mellé (különösen, ha egy komolyabb modellt választasz).

(Nekem Vic-em van (CS Plus), nem bántam meg, de idővel lesz LM TTi-m is, mindkettő remek.)

2014. jún. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

nekem ilyen van: (nagyon jó mert kicsi és praktikus.

[link]

2014. jún. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
És a BETA gyárt zsebben hordható multitool-t? Mert az ok h jó szerszám márka de multiszerszámot még nem találtam tőlük
2014. jún. 23. 09:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!