Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Láncfűrész csapágy és szimerin...

Láncfűrész csapágy és szimering összerakása, hogyan?

Figyelt kérdés

Üdv. Husqvarna 136 típusú gép főtengelyén szerettem volna csapágyat és szimeringet cserélni, megrendeltem, csakhogy külön csomagolva küldték el, és sehogy sem tudom összerakni, egyszerűen nem akar belemenni a szimeringbe a csapágy csak kb. félig, és sajnos addig próbálkoztam amíg az egyiket el is rontottam, szóval rendelhetek még egyet, de összerakni akkor sem tudom, próbáltam zsírral, olajjal, minden irányból kalapálva, satuban óvatosan, de egyszerűen nem megy bele...



[link]


ilyen típus kell a 136-ba


2014. nov. 11. 20:33
 1/1 kata kata ***** válasza:
A szimeringbe soha nem tudod berakni a csapágyat:) Felteszed a csapágyat a főtengelyre utána a szimeringet.Majd ezeket beleigazítod a hengertalpba és mehet rá a henger. A szimering nyitott része a csapágy felé álljon! [link]
2014. nov. 12. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!