Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Tisztelt Társak. Csörlőt...

Tisztelt Társak. Csörlőt akarok szerelni egy panelházban a vásárolt élelmiszerek felvontatására. Gondba vagyok a méretezéssel. Kb.10 kg-os csomagokról van szó, de nem tudom, hogy egy kb.70-80 cm-es "gémen" a végén mekkora erő ébred? Üdv, Zabhegyező

Figyelt kérdés
Egy 30mm-es menetes szárat akarok a panelen átfúrni és röviden rögzíteni. Erre akarok egy olyan "gémet" akasztani, ami kb.70 cm-re kinyúlik az ablakpárkányon túlra. Kérdés, hogy elég erős tartó-e a menetesszár, és elég-e egy 30*30*2mm-es, vagy 40*40*2mm-es zártszelvény tartónak. A csörlő 100/200kg-ra tervezett. Váro válaszotokat, Üdv, Zabhegyező

2015. febr. 17. 19:15
 1/6 anonim ***** válasza:
36%

Hehe Nah ilyen marhaságot se hallottam még Xd

Besz@rok xD

2015. febr. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%

Panellakásban hol akarsz több mázsa élelmet tárolni?

Ha megvalósítanád az ötleted, az Önkormányzat nem csak leszereltetné veled, hanem meg is büntetne. A lakótársak véleményéről jobb nem beszélni.

2015. febr. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
86%
Ismerősömnek van ilyen. Csinálj egy skiccet az elképzelésedről, utána folytatjuk!
2015. febr. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Láttam már pár helyen ilyen megoldást ott ahol nincs lift.
2015. febr. 18. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
32%

Én is láttam már ilyet, ahol nincsen lift és a hatodikon lakik az idős házaspár...

Ott úgy volt, megcsinálva, hogy kihajtható volt a terasz oldalától a kar, hogy ne ázzon egyfolytában a csörlő...

Ha felskiccelsz egy ábrát a gémről, hogy mekkora lenne, akkor segítek a számolásban...

2015. febr. 18. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Gyakorlati kivitelezésben.


[link]

2015. febr. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!