Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Ma vettem egy jobb kinai...

Ma vettem egy jobb kinai láncfűrészt 2 tank benzint helyben járattam ki Castrol Power Racing 1 2T full szintetikus olajjal,3 tankkal már fát is vágtam. Jó olaj ez bele használhatom továbbra is? 1:30as keverék

Figyelt kérdés
2015. márc. 7. 19:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Sok a rossz tapasztalatom, sajnos kínai láncfűrészből én eddig még jóval nem találkoztam... Bejáratni nem muszáj üresmenetben, semmi baja nem lesz, ha kíméletesen, vékony ágak darabolása közben járódik be. Az olaj egyébként jó, de lehet, hogy jobban megfelelne bele bármelyik fűrész szaküzletben kapható (Stihl, Husquvarna) kétütemű motorolaj, azok ugyanis kifejezetten olyan olajat fejlesztettek ki, ami a kétütemű kerti gépek, köztük a láncfűrészek motorjának is a legjobb kenést biztosítja. Én Stihl adalékot használok, 1:50-re bekeverve.
2015. márc. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A leggyengébb pontok egyike a lánc , érdemes klasszat szerezni , az eredeti szakad . Nekem 3 éves , nem folyamatosan használom , de 13 ezret megért .
2015. márc. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
14500ért vettem Micul Padurart ,a lánc nekem meg nyúlt annyi a baja eddig :)
2015. márc. 7. 20:21
 4/4 anonim válasza:
27%

A lánc a meleg miatt "nyúlik", azaz tágul.

Ilyenkor meg kell húzni, de utána visszahűl és emiatt vissza kell engedni, mert feszülni fog.

2015. márc. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!