Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Milyen multitoolt ajánlotok...

Milyen multitoolt ajánlotok egy városi 17 éves fiúnak? (leatherman, victorinox, stb. )

Figyelt kérdés
2015. márc. 12. 21:34
1 2
 1/15 kovpet ***** válasza:
100%
Ez két világmárka, szerintem egyformán jók. A saját felhasználási igényeid szerint válassz konkrét típust.
2015. márc. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Dönteni nem tudunk helyetted, talán csak 2 ajánló magyar nyelven:

[link]

[link]

2015. márc. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

"egy városi 17 éves fiúnak"


Minek az neked? Sokat kirandulsz, vagy csak otthonra?

2015. márc. 13. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Jól jönne sokszor pl egy olló, penge, vagy körömreszelő.
2015. márc. 13. 13:47
 5/15 kovpet ***** válasza:

Jó az, nem is kérdés.

Arra figyelj, hogy ha nagyot veszel, az erős meg sok minden van rajta, de kellemetlen mindig magaddal cipelni. Hiába csak néhány tíz deka, az is számít, ha mindig mindenhova viszed magaddal. A kicsi meg az ellentéte persze, gyengébb, kevesebb rajta a cucc, de könnyebb szállítani.


Lehet kapni az említett két nagy márkán kívül másokat is, kicsit gyengébb minőségben de ötödáron. Esetleg azokat is megfontolhatod, ha nem akarsz nagyon vadulni vele.

2015. márc. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Egyenlőre a Squirt PS4 tetszik a Leathermantól, meg a Victorinox MiniChamp.


Olcsót nem akarok, rossz tapaasztalataim vannak olcsó cuccokkal + ha olyan dologról van szó amit sokat hordok magammal, az már legyen jó minőségű.

2015. márc. 13. 13:56
 7/15 kovpet ***** válasza:

Jó felfogás, a rossz minőség sokszor drágább mint a jó.


Késeknél újabban azért kicsit máshogy van, mindenki Kínában gyártat, a gyártósoron délelőtt lejön egy tonna Spyderco kés (200 dollár per darab), délután meg tíz tonna csing-csang-csung (20 dollárért per darab), ugyan abból az acélból (vagy ami épp van) ugyan abban a minőségben (vagy ahogy sikerül) és ugyan abban a formában.


Én is eredetit veszek, de 17 évesen nem biztos, hogy megvettem volna a jelenlegi 50 ezres Leathermannom, inkább az Aliexpresszről vennék 20 dodóért valamit.


De eszemben sincs rábeszélni a gagyira, nagyon jó szemlélet az, hogy inkább veszi az ember a jót, ami 20 évig jó marad és nem 5 évre vesz valami gagyit, amivel szívni fog.

2015. márc. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
9 ezerért meg tudom szerezni a ps4 squirtet, szerintem annyit megér :D
2015. márc. 13. 15:10
 9/15 kovpet ***** válasza:
Megéri, de lásd a másik kérdésednél a válaszom: az a harmada.
2015. márc. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! :D
2015. márc. 13. 15:28
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!