Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Otthon » Barkácsolás

A kérdés

Lapos tavi kövekkel leburkolhatom a kád előtti részt? Úgy terveztem flexi csemperagasztóba ágyazom, utána átkenem pár réteg betonlakkal.

2015. máj. 21. 12:57  Privát üzenet  

A válaszok
A kérdező kommentje:

Részben lábmasszírozó lesz :)

# 1/8Időpont 2015. máj. 21. 12:57 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Főleg amiatt aggódom, hogy megáll majd a kövek között a víz.

# 2/8Időpont 2015. máj. 21. 12:58 Privát üzenet
Hm, akkor max. feltörlöd, ha nagyon vizes, bocs, segíteni nem tudok, csak közölni akartam, hogy ez mekkora ötlet :D Lábmasszírozó :) Én már nem tudok ilyet csinálni, tavaly leburkoltam csomagolópapírral a fürdőszobapadlót, lazúr, lakk, gyönyörű, de ha majd egyszer sok év múlva változtatni akarunk, lehet, hogy eszembe jutnak majd a kövek :)

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/8Időpont 2015. máj. 21. 13:11 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Csomagolópapír? Az merész. Még a felcsiszolt betonra gondoltam, de már késő, mert végül nem betonból lett a kád.

Így fog kinézni, végig a kád oldalán fel, a falon kisebb kövekkel. Lehet hogy majd kell hozzá valami támaszték az elején.

[link]

# 4/8Időpont 2015. máj. 21. 13:26 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Most még nagyon gagyi, de remélem jól fog kinézni.

# 5/8Időpont 2015. máj. 21. 13:26 Privát üzenet
Jó ötlet, tavaly Szentendrén csináltunk egy házat, ott is ez volt. Szerintem a flexi ragasztó jó ötlet, de akkor vigyázz, hogy sehol ne maradjon éles, vagy hegyes rész a kavics rakosgatásakor. Azt nagyon nehéz lesz letompítani, mert kőkeményre szárad. A mi melónkon fehérre fugázták. Rengeteg anyag ment el rá, az első húzásra berepedezett, aztán nagyon szép lett.

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/8Időpont 2015. máj. 21. 13:51 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nem akarok túl vastag fugát, mármint, nekem tetszik, hogy így kiállnak. Aztán ki tudja. Kell egyáltalán fuga a ragasztóhoz? Nem elég rá a lakk?

# 7/8Időpont 2015. máj. 21. 13:54 Privát üzenet
Élmény lesz takarítani.

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/8Időpont 2015. máj. 21. 14:04 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Talajvíz, öntöző kút. Mennyit fúrhatok le, hogy a vízzárót át ne fúrjam? Mennyire vastag az az agyag réteg amit vízzárónak minősül? Köszönöm.
Véletlenül mindenhova 1/2"-os KM csapokat tettem a szerelvényeknek. Ezekre hogy kötök majd csapot, bojlert, wc tartályt amikor ha jól láttam 3/8" osok a flexi bekötőcsövek? :' (
Sárga flexi gázcső?
Kávégépbe hol találok gőzcsőhöz olyan biciklipumpacső szerű flexi gumicsövet? Expolygonnál nem találtam. :S
Dekupázs ragasztót lehet rétegezni?
Kopás és dörzsölés álló fedőlakk/festék beltéri falfelületre?

Kérdések az Otthon rovatbólKérdések a Barkácsolás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!