Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Lapos tavi kövekkel leburkolha...

Lapos tavi kövekkel leburkolhatom a kád előtti részt? Úgy terveztem flexi csemperagasztóba ágyazom, utána átkenem pár réteg betonlakkal.

Figyelt kérdés
2015. máj. 21. 12:57
 1/8 A kérdező kommentje:
Részben lábmasszírozó lesz :)
2015. máj. 21. 12:57
 2/8 A kérdező kommentje:
Főleg amiatt aggódom, hogy megáll majd a kövek között a víz.
2015. máj. 21. 12:58
 3/8 anonim ***** válasza:
Hm, akkor max. feltörlöd, ha nagyon vizes, bocs, segíteni nem tudok, csak közölni akartam, hogy ez mekkora ötlet :D Lábmasszírozó :) Én már nem tudok ilyet csinálni, tavaly leburkoltam csomagolópapírral a fürdőszobapadlót, lazúr, lakk, gyönyörű, de ha majd egyszer sok év múlva változtatni akarunk, lehet, hogy eszembe jutnak majd a kövek :)
2015. máj. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Csomagolópapír? Az merész. Még a felcsiszolt betonra gondoltam, de már késő, mert végül nem betonból lett a kád.

Így fog kinézni, végig a kád oldalán fel, a falon kisebb kövekkel. Lehet hogy majd kell hozzá valami támaszték az elején.

[link]

2015. máj. 21. 13:26
 5/8 A kérdező kommentje:
Most még nagyon gagyi, de remélem jól fog kinézni.
2015. máj. 21. 13:26
 6/8 anonim ***** válasza:
Jó ötlet, tavaly Szentendrén csináltunk egy házat, ott is ez volt. Szerintem a flexi ragasztó jó ötlet, de akkor vigyázz, hogy sehol ne maradjon éles, vagy hegyes rész a kavics rakosgatásakor. Azt nagyon nehéz lesz letompítani, mert kőkeményre szárad. A mi melónkon fehérre fugázták. Rengeteg anyag ment el rá, az első húzásra berepedezett, aztán nagyon szép lett.
2015. máj. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem akarok túl vastag fugát, mármint, nekem tetszik, hogy így kiállnak. Aztán ki tudja. Kell egyáltalán fuga a ragasztóhoz? Nem elég rá a lakk?
2015. máj. 21. 13:54
 8/8 anonim ***** válasza:
Élmény lesz takarítani.
2015. máj. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!