Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Milyen súlyú a tófólia?

Milyen súlyú a tófólia?

Figyelt kérdés
Kerti tó építését tervezem. Nem ragaszkodnék a helyszíni ragsztáshoz, jobban szeretném készen megvenni, és SK kiteríteni. Tekintve azonban a közel 160 m2-es területet, tartok tőle, hogy akkora súlyt képvisel, amit kézi erővel meg se tudunk mozdítani. Van valakinek közelebbi infoja ezzel kapcsolatban? 1,5 mm-es fóliáról lenne szó.

2015. júl. 10. 20:17
 1/4 anonim ***** válasza:
2015. júl. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 dirtboy ***** válasza:

én is vettem 1,5os tófóliát,102-105négyzetméter közt volt és a szállítási levélen az volt hogy a csomag 235kg.

talán 6an raktuk be a mederbe,elég rossz a fogása a fóliának azzal számolj,nem könnyű betenni a mederbe.

2015. júl. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Hú az tuti hogy nagyon nehéz lesz. Én most raktam két tóba bele a fóliát, az egyik 2x3, a másik 5,5x6,5 méter volt. Az utóbbit ketten raktuk be, de már az is nehéz volt. Ha többen vagytok nem lesz olyan gyűrött mert szépen ki lehet simitani. Ja és ha süti a nap kiteritve sokáig, akkor sokkal könnyebb vele dolgozni.
2015. júl. 11. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jobban jársz ha a helyén meg csinálják. Nincs gyűrődés benne sokkal szebb.
2015. júl. 11. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!