Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Tófóliának mennyire árt az...

Tófóliának mennyire árt az uv? Van egy lapostetőm amin meg is áll a víz. Valami fóliával szeretném csak lefedni, mert sokba kerülne a szigetelés. Eddig bitumenes kátránypapíros, erre menne a fólia.

Figyelt kérdés
2015. aug. 1. 17:32
 1/6 anonim válasza:

Hány négyzetméter a tetőd? Szerintem pont annyira rogngálja egyébként hogy nem alkalmas teőnek. Az ilyen gányolásokkal mindig oda jutottam, hogy 2-3 próbálkozás belekerült annyiba mintha rendesen megcsináltam volna, majd a végén úgyis meg kellett csinálnom.

Tavaly pont csináltam egy kb 21nm-es tetőt, kb 45 ezer volt az anyag. Plusz egy hétvégém elment vele.

2015. aug. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igazad van. Csak az a probléma, hogy sok esetben a még ezzel foglalkozó ember se képes normális munkát végezni. (sajnos tapasztalat)
2015. aug. 1. 18:32
 3/6 anonim ***** válasza:
Itt a legolcsóbb és uv álló: [link]
2015. aug. 2. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Miért nem valami agrofóliát (értsd: fóliasátorhoz valót) használsz? Az direkt ilyesmire való. Az árát nem néztem, de lehet, hogy jobban kijössz, mint tófóliából.
2015. aug. 2. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én teljesen magam csináltam. Jól letakatírorram a tetöt, lekentem hideg bitumennel, és arra mehet az amit lángszóróval kell melegíteni.
2015. aug. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jó amit az 5-ös ír csak disznóperzselőt használj. A lángszóró durva ehhez azt emberéletek kioltására találták ki ezért veszélyes és a ház is leéghet.
2015. aug. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!