Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Meszelt fallal mit lehet...

Meszelt fallal mit lehet csinálni, hogy diszperziós falfestéket ne dobja le?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Panel lakásról van szó, a falat valami főokos kimeszelte. Lekapartuk becsülettel, hordtunk rá glettet, csodás sima lett. Aztán jött egy párás időszak és a glett felhólyagosodott mindenhol a festés után 1 hónappal. Kezdhetem előről. A kérdésem, hogy mit rakjak rá? Kenhető tapéta, hagyományos tapéta, vagy létezik valami megoldás a diszperziós falfesték felvitelére? VÁlaszokat köszönöm.
2010. márc. 13. 15:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Lekaparás után festés előtti mélyalapozóval kell bekenni a falat,hogy megkösse a laza szemcséket.Ezután újra kell glettelni,és lehet festeni vagy tapétázni.Minden rétegnek jól ki kell száradnia.
2010. márc. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Glettelés után is lehet mélyalapozni diszperziós festékkel, ami szilárdítja a felületet és csökkenti a szívóképességet.
2010. márc. 14. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Jézusom! Én csak símán rákentem a diszperzitet a mészre, mert szépnek láttam a felületet. Miért nem vedlett le róla három éve? Na, most ezt fogom várni...
2010. ápr. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet azért, mert nem glettelted le. De jól tetted.
2010. szept. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!