Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Hideg zsíroldóval rámehetek...

Hideg zsíroldóval rámehetek az olajozott fafelületre?

Figyelt kérdés

Csináltam egy asztalt hulladákfából, és hibát követtem el, amikor lekentem faápoló olajjal. Nemcsak hogy 20 árnyalatot sötétedett, hanem most ráadásul tiszta olajos az egész felület, nem tudok rá papírt tenni sem, mert átveszi az olajat róla. Hideg zsíroldóval rámehetek? akkor loedobja az olajréteget?

Nem sajnálom, mert 0 forintból eszkábáltam, és jelen állapotában nem is nagyon tudom használni. Vagy mivel vegyem el róla az olajat? Barkácsboltba nem jutok el, mert későig dolgozom. :( Valami otthoni szerrel meg lehet ezt a helyzetet oldani?



2015. okt. 7. 19:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Háziszappanos meleg vízzel,vagy ha az nincs akkor hajsamponos meleg vízzel régi törölközővel jól átsúrolod. Lehet ismételten.

Zsíroldóval nem csinálnám, mert azt beszívja a fa és nem tudod rendesen kimosni belőle.

2015. okt. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az hogy megsötétedett, függ az olajtól is, de még egy színtelen olaj is sötétít, legközelebb előtte kend be vízzel, hogy lásd milyen lesz a színe.


Viszont milyen olajat használtál? Ha kifejezetten fához való olajat, akkor túl sokat használtál, és már nm tud többet beszívni a fa. Papírtörlővel alaposan töröld át, amíg csak fel nem szívja az összes felesleget.

2015. okt. 8. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!