Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Egy akus fúró csavarozót...

Egy akus fúró csavarozót megtudok úgy csinálni hogy hálózatról működjön?

Figyelt kérdés
18 V-os aksija kimúlt viszont motorikusan jó de másikat venni nem akarok meg nincs is értelme mert keveset használom de időnként jó lenne ha lenne. Fúrógéppel nem olyan csavarozni mert hipp-hopp eltépi a csavart. Milyen tápot kellene rákötnöm hogy működjön. A töltőjétől jól gondolom hogy nem fog működni?
2015. okt. 20. 22:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Jól gondolod. Csinálj egy 18V-os kapcsolóüzemű tápot hozzá.
2015. okt. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nézd meg az áramfelvételét majd keress egy DC 18V xA (X amennyi amper kell a cuccnak) aztán már webshopolhatod is. A bekötéssel kell kicsit majd bajlódnod, kis vágás/forrasztás, és kész.
2015. okt. 21. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én a munkahelyről kaptam egy 14.4 v-s Dewalt ipari gépet akksi nélkül. Egy robogó akksival használom már vagy 5~6 éve,szenzációsan,és sokáig lehet vele dolgozni. A fiam volt óvodás táskájába tettem,az nyakba-,vagy vállra akasztva,és egy méteres vezetékkel összekötve egész nap gipszkartonoztunk vele.
2015. okt. 21. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!