Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Vizes kandallót hogy lehet...

Vizes kandallót hogy lehet bekötni egy kész kombi gázkazános rendszerbe ahol van padlófűtés is kiépitve?

Figyelt kérdés
Elég ha csak a radiátorra rákötöm a kandallót vagy mit kell még közbeiktatni? zárt rendszerről van szó

2015. nov. 16. 19:36
 1/5 anonim ***** válasza:

biztonsági szelepeket, víztöltőt, puffertartályt, esetleg egy hőcserélőt, valami vezérlést ami segít 40°C-on tartani a vizet, stb.


-----> gépészeti tervezés+kivitelezés. Magadnak ne barkácsold, mert hamar összejön egy milliós kár!

2015. nov. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Most kandalló nélkül van a rendszerben : 2 db vizforgató , cső termosztátos.Keverő szelep , háromállású szelep, höcserélő , légtelenitő, puffder tartály + bisztonsági szelep ek a tartály előtt és a gázkazánba is.Még valami? ezekhez ha kandallót kötnék rá pluszba?
2015. nov. 16. 22:52
 3/5 A kérdező kommentje:
Bocsi nem puffder tartályt akartam irni hanem kiegyenlitőt
2015. nov. 16. 23:03
 4/5 anonim ***** válasza:

Ennél nem lesz jobb tanácsom:


"-----> gépészeti tervezés+kivitelezés. Magadnak ne barkácsold, mert hamar összejön egy milliós kár!"

2015. nov. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm de ha sok más száz ember meg tudja oldani tanácsok kérésével esetleg segitséggel, akkor miért pont nekem kell szakemberi segitség sok sok pénzért?Én megértem hogy ez jó tanács volt.
2015. nov. 21. 07:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!