Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Sarokcsiszolobol erdemes-e...

Sarokcsiszolobol erdemes-e fodulatszam szabalyozosat vasarolni? Hogyan lehet azt kihasznalni?

Figyelt kérdés

Egyelore egy beton keritest kellene szetvagjak, azon kivul meg majd amit a jovo hoz, de semmi extra.

Ez lenne ez elso sarokcsiszolom ...


2016. febr. 2. 07:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem árt ha van rajta, az enyémen sajnos nincs, de volt már hogy jól jött volna, pl amikor tettem rá egy drótkorongot akkor annál jobb lett volna egy alacsonyabb fordulat, mert a drót szálak a nagy fordulat miatt repültek ki belőle... de akár fa csiszolása is jobban megoldható vele alacsony fordulaton, bár ahhoz van más szerszámom, de nem tudom, hogy neked mid van és mid nincs.
2016. febr. 2. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 vatafak ***** válasza:
polírozás/csiszolás ügyben nagyon hasznos a fordszabályzás. ha ilyet választasz próbálj áldozni vmi márkásabb cuccra mert a gagyi flexeknél kb ez a rész pusztul el leghanarabb
2016. febr. 2. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Bocsi, de eleg kezdo vagyok...

A fa csiszolas/polirozas mit takar?

Peldaul egy gyalulatlan deszkat simara tudnek vele csisszolni?

2016. febr. 2. 14:09
 4/5 anonim ***** válasza:
Például igen.
2016. febr. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha 1 kész lakásban BENT kell valamit levágni,pl 1 csövet vágsz el egy függőny,vagy szőnyeg vagy csempe mellett, akkor nem szerencsés a 2 méteres csillagszóró amik kiégethetik ezeket mind ,és a tulaj nem lesz túl boldog.. Ekkor nagyon hasznos a lassú fordulat,kissé tovább tart de nincs járulékos kár.
2016. febr. 3. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!