Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Motorolajat szabad kompresszor...

Motorolajat szabad kompresszorba tenni?

Figyelt kérdés

Einhell BT-AC 230/24 gépről lenne amúgy szó.


(Castrol) 10w40 -re gondoltam.


Ez megfelelő ?



2016. febr. 10. 16:33
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
A kompresszorod nem olyan márkás,mint ez hajtómű olaj .
2016. febr. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem ez volt a kérdés, ezt eddig is tudtam...
2016. febr. 10. 17:34
 3/3 anonim ***** válasza:
97%
Ugyanez a kompresszorom van nekem is, az egyik autómba pedig a Castrol magnatec 10w40 olajat szoktam venni, ezzel használom már évek óta a kompresszort is. Tök jól működik vele. Évente egy alkalommal leengedem, akkor kap újat, és patent a gép. :-) A márka pedig ezúttal másodlagos dolog, én kb öt éve vettem ezt az einhell kompresszort, asztalosműhelyben használom, nagyon poros körülmények között, szerszám, gép tisztítása, kifújatása, tűszeg belövő, és néha felületkezelésre (pácolás, lakkozás, festés). Ideiglenes darabnak szántam, hogy majd később komolyabbra cserélem, de eddig tökéletesen működik, és ameddig megy szépen, addig meg is tartom.
2016. febr. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!