Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Parkside fúró- vésőkalapács...

Parkside fúró- vésőkalapács mennyire jó választás?

Figyelt kérdés
Házfelújítás előtt vagyunk és szükségünk lesz egy nagyobb teljesítményű ütvefúróra, amivel vésni is lehet téglát, betont. Nem vagyok jártas a szerszámgépek területén, így nem tudom melyik "márka" is lenne jó döntés. Nem egy alkalomra kell!

2016. ápr. 22. 21:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
75%
Ez az amit a lidlben lehet kapni?
2016. ápr. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Azt hiszem igen, a LIDL-ben lehet kapni.
2016. ápr. 22. 21:44
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Igazából amiket ott vettem nem voltak rosszak, bár fúrókalapácsot pont nem ott vettem, hanem valami szürke noname-t a globusban németeknél, de eddig jó. Persze nem iparilag használom, de ha nem napi szinten használod akkor elvileg sokáig jó. Pl. a lidlben láncfűrészt vettem, kidöntöttem meg feldaraboltam mindent vele, még él, csak a láncot vágtam haza, mert a levágandó gyökerek közt kő volt ami nem látszott, de ez a stihl-is agyonvágja.
2016. ápr. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
77%
Havernál próbáltam ilyen parkside fúrókalapácsot, teljesen jó, érzésre nem gagyi. Nekem CMI van, na annál ez egyel komolyabbnak tűnt.
2016. ápr. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan megveheted,igen szívós robosztus gép!


Minden SDS gép gyenge pontja a plafonba való fúrás, azaz,az SDS tokmányba belehulló finom por ,ami a pneumatikát beragasztja és onnantól már nem üt,csak rázkódik.

Úgyhogy tessék ilyenkor plusz gumi porvédőt a fúrószárra rátenni,valamint néha zsírozni is.

2016. ápr. 23. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
A Lidl-ben lehet kapni, és teljesen jó. Ami viszont számomra kevésbé érthető, hogy ezek a termékek nem állandó jelleggel érhetők el a Lidl-ben, hanem kampányszerűen, előre meghirdetve, és a készlet erejéig. Jártam már úgy, hogy venni szerettem volna egy gépet, mert ismerősömnél láttam, mire mentem, elfogyott, kerestem egy hónapon keresztül mindegyik Lidl boltban, ahova betévedtem, de csak fél év múlva forgalmazták ismét. Addigra meg már nem kellett, mert vettem máshol más fajtát.
2016. ápr. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó: Mert a lidlnek németeknél van online shopja, és ott meg is lehet rendelni akkor is amikor a rendesben nincs.

Meg itt ilyen kampänyszerűen mennek a dolgok, ünnepek után mindig fittness cuccokat adnak el, nyár végén a láncfűrészt, áprilisban mindig a lakásfelújítos cuccok jönnek.

De mint mondtam online elérhető, csak szerintem ezt magyaroknál nem oldották meg:

[link]

2016. ápr. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Hetes, köszönöm, hasznos infó volt, mert ezt eddig nem tudtam. Működhet ez úgy is, mint az e-bay, hogy magyarországi címre is szállítanának?
2016. ápr. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
A nevezett márkából megvettem a vésőkalapácsot, szalagcsiszolót, rezgőcsiszolót mindegyiknél a porvédettség okozott problémát. A vésőkalapács kapcsológombja hibásodott meg. A szalagcsiszoló csapágya a belekerült fűrészpor miatt megszorult tönkrement a műanyag perseje. A rezgőcsiszoló kapcsológombja szintén nem bírja a gyűrődést. A vésőkalapács már csak sima fúrásra jó, egy nagyobb igénybevétel után csökkent a használhatósága. Én még egyszer nem vettem meg, inkább spóroltam egy 30-40 ezerforintos Makitára .
2016. ápr. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
100%

9-es, és mindenki!!!

45e forintos makítám csalódás volt, most egy 15e forintos obi-st használok 2 éve , és a 15 éves még működő bosch-omhoz most vettem 10-ezerért tokmányt (amit egy rokonom rontott el) jelenleg ezt a 2 gépet használom

2016. aug. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!