Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Egy hatalmas világtérkép...

Egy hatalmas világtérkép matricát rakunk a nappali falára. Hogyan tudnánk igényesen bejelölgetni rajta, hogy eddig hol jártunk?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék rajzszöget használni. Lehet valahol kapni színes, öntapadós, rajzszöghöz hasonló dolgot, ami nem hagy maga után nyomot?

2016. júl. 8. 14:49
 1/3 anonim válasza:
Szerintem próbáld meg a gyúrmaragasztót. Jól rögzít és könnyen nyom nélkül eltávolítható.
2016. júl. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Emy95 válasza:
Szia, megkérdezhetném, hogy hol vettétek a matricát? :)
2016. nov. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Emy95: Szia, végül nem matricát vettem, hanem egy olyan térképet, amiről le lehet kaparni azt az országot, ahol már jártál. (Olyan bevonat van rajta, mint a sorsjegyeken.)Amúgy a matricát az aliexpress.com-on találtam, írd be a keresőbe, hogy "world map mural" vagy "world map wall sticker", rengeteg találatot fog kiadni.
2016. nov. 28. 09:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!