Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Van különbség a kék és zöld...

Van különbség a kék és zöld BOSCH fúrógépek közt?

Figyelt kérdés
2016. szept. 6. 12:55
 1/9 anonim ***** válasza:
A kék a "profiknak" szánt, a zöld a hobbibarkácsolóknak szánt.
2016. szept. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én is így gondoltam,köszönöm!!
2016. szept. 6. 14:33
 3/9 anonim ***** válasza:

Jól írja az első.

A cégnél volt egy kék, az elképesztő ideig működött, rengeteg köteg tárcsát elhasználtunk vele, és nem is volt kímélve. Soha nem gondoltam, hogy egy nyavalyás 115-ös ennyit elbír. A vége is csak az lett, hogy valami kontakthiba miatt szétszedte valaki, és tönkretette.


A zöldet viszont sokan szidják itt a Gyakorin is.

2016. szept. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Vettem észre :D,nekem mindig is a kékek tetszettek már csak színre is de most már még jobban mint eddig,majd akarok persze csak otthoni használatra de úgy vagyok vele ha már van sokáig legyen és akkor kéket veszek mint zöldet még ha az otthonra jónak is tartják
2016. szept. 6. 21:08
 5/9 anonim válasza:
A kék az ipari a zöld a barkács. Az árán is látszódik.
2016. szept. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Abigail La'Fay válasza:
Viszont ha már úgy érzed, megéri megfizetni egy jó minőségű készülék árát - ami szerintem is jó döntés, véleményem szerint inkább Makitát vagy Hiltit vegyél.
2016. szept. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
gondolkodtam rajta,meg a Würt-ön is
2016. szept. 7. 22:56
 8/9 anonim ***** válasza:

A hilti sarokköszörűt ki gyártja ?

Ée a würh-öt ?

2016. szept. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Würt -öt gondolom a németek,itt németben szinte csak az van,dobáljuk,beleejtjük vízbe,süti a nap...és még jók,(tetőszigetelés a munka)
2016. szept. 12. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!