Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Vettem a praktikerbe tegnap...

Vettem a praktikerbe tegnap egy csiszológépet, sajnos nem oylan amilyennek elképzeltem. Vissza lehet vinni, levásárolni?

Figyelt kérdés
2016. okt. 22. 10:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőlük.
2016. okt. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2016. okt. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Amennyiben jól tudom. Jelen esetben nem érvényes a vásárlástól való elállás.

Viszont!

Ha hibás a termék három napon belül elméletileg vagy cserét vagy pénzvisszafizetést kérhetsz.

Ajánlatos neten rendelni amenniyben nem jön be, beviheted az áruházba.

0ft. veszteség.

2016. okt. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egy próbát megér!
2016. okt. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Nikolas Kidman ***** válasza:

3 munkanapig kötelesek visszavenni,

szombat vasárnap nem számíthat bele, aķor em ha szombaton vetted a flexet, azaz szerdáig viheted vissza.

Milyen csiszolót vettél?


Kár hogy itt, egy ilyen egyszerű kérdésre, amire mindenkinek tudnia kellene a választ, senki nem tudja a gyk-n.

2016. okt. 24. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ilyen szabály nincs!
2016. okt. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 harminezer oxigén válasza:

Hali.


A forgalmazó csak akkor köteles 3 munkanapon belül visszavenni a terméket és visszafizetni (nem levásárlás hanem kp) a vételárat ha, az sérült és/vagy működésképtelen (pl.: kiveszed a dobozból és nem kapcsol be, vagy törött (és nem azért mert hazáig fociztál vele)).


Amennyiben 3 munkanapon belül nem éltél a visszatérítéssel akkor a garanciát tudod igénybe venni, ami a termék javítását vagy cseréjét foglalja magában pénz visszafizetést nem.


Az miatt nem reklamálhatsz 3 napon belül sem (személyes vásárlás esetén) mert, otthon már nem tetszik.


A forgalmazók üzletpolitikától függően eltérhetnek ettől ha, az a vásárlónak kedvez. pl. garancia igény esetén felajánlja a vételár visszafizetését, vagy extra garanciát ad a termékre stb.


A netes vásárlásnál van 14 napod elállni a vásárlástól ha, a terméket sértetlenül vissza tudod juttatni a forgalmazónak (az nem játszik hogy, használod 10 napig, amíg tart a felújítás, aztán visszaküldöd) mivel, ilyenkor nem tudtad személyesen megtekinteni a terméket.

2016. okt. 26. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Nikolas Kidman ***** válasza:
2016. nov. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!